Esenler Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemi ülkemizde yıllardır eski usul diye tabir edilen deterjanlı bez ile yapılmaktaydı. Zeynep halı yıkama olarak koltuklarınızı evinize tecrübeli ekip arkadaşlarımız gelerek kısa süre içerisinde yıkama işlemini tamamlamaktadır. Avrupa yakasında birçok ilçeye hizmet verdiğimiz gibi Esenler ilçesine de ücretsiz servis ile kapınıza kadar gelerek koltuk yıkama işlemini yerinde yapmaktayız.

Koltuk, kanepe ve sandalye gibi eşyalar evinizde keyifli zamanlar geçirmek için kullanmaktayız. Örneğin günün yorgunluğuyla kendinizi eve attınız ve koltuğa uzandınız. Temiz ve konforlu bir koltuk istersiniz. Burada aradığınız temizliği sizlere Zeynep halı yıkama olarak sunmaktayız. Koltuk yıkama işlemi sonunda koltuklarınız ilk günkü kadar temiz ve canlı olmaktadır.

Koltuk yıkama işlemi öncesinde sizlerle görüşerek en uygun gün ve saati belirliyoruz. Belirlenen saate tecrübeli ekip arkadaşlarımız kapınıza gelerek yıkanacak koltuk, kanepe ve sandalyenizi evin uygun bir köşesine çekerek yüksek emiş güçlü makinemizle içerisinde bulunan tozları çıkartıyor. Sonrasında koltuğun kumaşına zarar vermeyecek ve lekeyi çıkartacak deterjanı makineye yerleştirerek yıkama işlemine başlıyor. Yıkama işlemiyle lekeleri yumuşatarak çıkardıktan sonra bulunan kirli suyu çekerek son işlem olan temiz su püskürtülüyor. Temiz su uygulaması koltuğun tam anlamıyla lekelerden ve deterjandan ayrılması için gereklidir.

Koltuk yıkama işlemi bu son aşamayla bittiği için odada bulunan pencereler açılarak koltukların kuruması sağlanır. Kuruma süresi koltuğun kumaşına göre değişebildiği gibi ortalama olarak 3 ila 4 saat arası sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı