Esenler Halı Yıkama

Halı yıkama firması olarak kalite ve hassasiyet konusunda öncü olduğumuzu düşünerek ilerlemekteyiz. Zeynep Halı Yıkama firması olarak dokuz yıl önce başladığımız bu yolculuğumuzda müşteri memnuniyeti ile taviz vermeden ilerlemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti için hizmette kusur etmiyoruz ve sizlere ücretsiz servis hizmeti sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve kusursuz ekipmanlarımızla sizlere en iyi bir şekilde hizmet vermek için buradayız.

Zeynep Halı Yıkama, İstanbul’da halı yıkama firması olarak bize emanet edeceğiniz her çeşit halının yıpranmadan hem dip hem de yüzey kısımlarının kusursuz bir şekilde temizlenmesini sağlar. Ücretsiz servis hizmetimiz ile adresinizden teslim alınan halılar firmamıza ulaştığın andan itibaren cinsine göre ayrılır ve ayırma ve ön kontrol işleminde yetenekli personellerimiz halıları dikkatli bir şekilde inceler. Sonrasında eğer varsa önceden yıpranmış noktalar ve lekeler belirlenir ardından ona göre temizlik işlemine başlanılır. İşlemin ardından yeni nesil otomatik olan özel makinelerimizde halıların tozu alındıktan sonra halılarınız yıkamaya gönderilir.

Firmamız sizler için özel üretilmiş kimyasal barındırmayan halı şampuanları ile yıkama işlemini gerçekleştirir. Kapalı ve açık kurutma alanlarında kurumaya bırakılır. Kıymetli Esenler halkı güvenle ve gönül rahatlığı ile bize başvurabilir.

İstanbul’da halı yıkama firmaları içinde sunduğu özenli ve kaliteli hizmetle adımızı duyurmuş olmanın verdiği özgüven ve mutlulukla işimize devam etmekteyiz. Esenler bölgesi için öncü ve başarılı bir işletme olan Zeynep Halı Yıkamanın özenli hizmetinden faydalanmak ve yararlanmak için emin adımlarla bize gelebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı