Çatalca Yorgan ve Battaniye Yıkama

Temizliğin en büyük sıkıntı olduğu eşyalardan birisi de yorgan ve battaniyelerdir. Çoğu temizlik şirketinde doğru yıkama ve kurutma işlemleri uygulanmadığı için eşyalarınız zarar görmektedir. Yaklaşık 10 yıllık tecrübemiz ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile eşyalarınıza zarar vermeden derinlemesine temizlemekteyiz.

Zeynep Halı Yıkama olarak Çatalca’da evlerinizde kullandığınız her türlü yorgan ve battaniye çeşitlerinizi evlerinizden alıyoruz. Battaniye ve yorganların tozu alınarak yıkama işlemine hazırlanır. Yıkama öncesinde eşyanızın üzerinde bulunan lekelere özel yöntemler uygulayarak yumuşatarak lekelerin çıkmasını sağlıyoruz.

Makinaya girmeden önce yorgan ve battaniyenizin türü belirlenerek ona özel programda yıkanır. Kullanmış olduğumuz endüstriyel tip yüksek kapasiteli çamaşır makineleri ile çamaşırlarınız zarar görmeden derinlemesine temizlenir. Bu temizlik işlemi yaklaşık 1.5 saat sürmektedir. Ardından üzerindeki atık sulardan arınması için durulama işlemine geçilir. Makinemiz tek yönlü dönüş özelliğine sahiptir. Bu sayede yorgan ve battaniyeleriniz temizlenme işlemi esnasında makineye takılıp zarar görmez. Yıkama ve durulama işleminden çıkan atık sular makinadan boşaltılır.

Temizleme ve durulama işlemlerinin ardından kurutma işlemine geçilir. Yorgan ve battaniyenizin temizliğinde en dikkat edilmesi gereken aşama burasıdır. Çünkü yorganlarda kuruma aldatıcı etkiye sahiptir. Dışarıdan ne kadar kuru gözükse de içerisi hala nemli olabilir. Bunu özellikle kalın yorganlarda fark etmek çok zordur. Yorgan içerisinde kalan en ufak bir nemlilik bile çürüyerek koku yapmaktadır. Makinelerde %90 oranında sıkılarak özel kurutma odalarımıza alınır. Hiçbir tozun ve kirin bulunmadığı, her gün dezenfekte edilen açık ve kapalı olmak üzeri iki adet kurutma odamız mevcuttur. Eşyalarınız burada derinlemesine kurumaya bırakılır.

Temizlik işlemi bitip kuruyan yorgan ve battaniyeleriniz ekiplerimiz tarafından kontrole tabi tutulur. Burada yapılan yıkama ve kurutma işlemleri son kez kontrol edilir. Ardından teslim edilmek üzere paketlenir.

Paketlenen ürünler en geç 3 iş günü içerisinde Çatalca’nın her noktasına ücretsiz olarak teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı