Çatalca ve Silivri Overlok

Zeynep halı yıkama olarak 2010 yılından beri %100 müşteri memnuniyeti ile çıkmış olduğumuz bu yolda overlok hizmetimiz de bulunmaktadır. Avrupa yakasının birçok semtine hizmetlerimizi yaydığımız gibi Çatalca ve Silivri overlok denildiğinde akıllara yer etmekteyiz.

Halı ve kilimlerimizin kenarlarında oluşan sökülmeler elle de yapılabilmektedir. Ancak elle yapılan overlok işlemi hem zaman kaybı yaratır hem de uğraştırıcı bir işlemdir. Bizler sahip olduğumuz makineler yardımıyla elle yapıldığında saatler alacak bu işlemi çok kısa süre içerisinde bitirmekteyiz.

Halınız kirlendi ve kenarlarına overlok yapılması gerekiyor. Zeynep halı yıkama olarak halılarınıza önce overlok yapıyor sonrasında yıkama işlemine alıyoruz. Bu sayede halınızı ilk günkü gibi sahip olduğu düzgün yapıya ve görünüme kavuşturuyoruz.

Yaptığımız overlok işlemi alanında tecrübeli kişiler tarafından yapıldığından sahip olduğu dekoratif görüntüsünde herhangi bir bozulma meydana gelmemektedir. Bu işlem yapılmadığı zaman halı kenarlarında yırtık ve sökülme şeklinde görünümler oluşacaktır. Odalarımızı süsleyen halılarımızı neden kötü bir görünüme hapsedelim ki?

Zeynep halı yıkama olarak her zaman yanınızda ve bir telefon kadar uzağınızda hizmet vermek için bekliyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı