Çatalca Stor Perde Yıkama

Temizlik sektöründe kalitesi ve tecrübesi ile kendini kanıtlamış olan firmamız, Çatalca’da stor perde yıkama alanında da ön planda yer almaktadır.

Stor perde yıkama işlemi nasıl yapılmaktadır?

Evinizden ücretsiz alınan ve fabrikamıza getirilen perdeler öncelikli olarak üzerindeki toz ve tüylerden arındırırlar. Bu işlem ile yıkama esnasında kumaş üzerindeki toz ve tüylerin perdeler üzerinde yapışarak çıkması zor bir leke haline gelmesi önlenmektedir.

Toz ve tüylerden arındırılan stor perdeler kumaş cinsine uygun olarak ayrılır. Kumaşa uygun temizlik ürünleri seçilerek kumaşı yıpratmadan kaliteli temizlik yapılmış olunur. Ardından özel hassas fırçalı makinalarda temizlik işlemi yapılır. Burada kullandığımız temizlik deterjanları son derece kaliteli, sağlığa ve kumaşa zararı bulunmayan markalardandır. Perdenizin yanı sıra yanında bulunan mekanizmalar da derinlemesine temizlenmektedir.

İlk temizlik işleminin ardından ikinci stor perde yıkama aşamasına geçilir. Burada bulunan özel havuzlarda perdeleriniz tekrar deterjan ve yumuşatıcı katılarak derinlemesine temizlenir. Ardından durulama aşamasına geçilir. Durulamada saf ve temiz su kullanılarak perde üzerinde kalmış olan deterjan ve kir kalıntıları derinlemesine temizlenir.

Temizliğin son aşaması olarak kurutma işlemi vardır. Burada asla sıkma işlemi uygulanmamaktadır. Hassas kumaşa sahip ve ütülenemez olan kumaşlarınız kurutma odalarına alınarak doğal olarak kurutulur. Kurutma odalarımız sürekli olarak dezenfekte edilip içerisinde mikrop veya bakteri bulunmamaktadır. Fabrikamızda açık ve kapalı kurutma alanları mevcuttur. Ayrıca fabrikamızda yer alan 1500 m2’lik açık alan sayesinde perdeleriniz kötü koku yapmadan kurumaktadır. 

Tamamen kuruyan perdeler düz bir masaya yatırılır. Burada ekibimiz tarafından kalite kontrol işlemi yapılır. Kontrol edilen perdeler dağıtıma çıkarılması için paketlenir. Dağıtım Çatalca’nın her noktasına ücretsiz olarak en geç 3 gün içerisinde gerçekleşmektedir. Ayriyeten ekibimiz perde montajını da yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?





WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı