Çatalca Koltuk Yıkama

İstanbul’un önde gelen temizlik şirketi Zeynep Halı Yıkama Çatalca’da koltuk yıkama alanında hizmetlerine devam etmektedir. Güler yüzlü deneyimli çalışanları, özel makinaları, kaliteli ve organik deterjanları ile yüksek müşteri memnuniyetine Çatalca’da devam etmekteyiz.


Koltuk Yıkama Kaç Saat Sürmektedir?
Koltuk temizleme süresi koltuğunuz büyüklüğüne, minderli olup olmaması, kirliliğine ve lekesine göre değişiklik göstermektedir. Standart bir koltuk takımını temizle işlemi yaklaşık olarak 45 ile 60 dakika arasında sürmektedir. Koltuk yıkama işlemi sırasında kullanılan ürünlerimiz TSE belgeli olup herhangi bir kimyasal madde içermemektedir. Ürünlerimizin sağlığa ve koltuk döşemelerine herhangi bir zararı yoktur. Temizlenen koltuk kumaşlarında solma, renk değiştirme ve deforme olma gibi olumsuzluklar olmamaktadır. Bu nedenle Zeynep Halı Yıkama ’da gönül rahatlığı ile koltuklarınızı temizletebilirsiniz.


Koltuk yıkama işlemi nasıl yapılmaktadır?
Kendini bu alanda ispatlamış deneyimli ekip arkadaşlarımız koltuk yıkama işlemini büyük bir titizlik ve özenle yapmaktadır. Koltuklarınız yıkanmadan önce özel makinamız ile tozu alınır. Ardından son teknoloji makinalarımız ile koltuk döşemeleri ıslatılır. Islatılan koltuklar otomatik fırçalama makinası ile iyice ovalanarak temizlenir. İnatçı lekelere sahip koltuklar özel leke çıkarıcı deterjanlar ile temizlenir. Ardından koltuklar durulanır. Temizlenen ve durulanan koltuklar bir süre kurumaya bırakılır.


Kurutulan koltuklar dezenfekte edilerek üzerinde mikrop ve bakteri oluşumunu 8-9 aya kadar önler. Kuruma işlemi de bittikten sonra geriye sadece ilk günkü gibi duran koltuklarınız ve temizliğin odaya bıraktığı müthiş koku kalacaktır. Çatalca’da da hizmet veren firmamız çok kısa sürede koltuklarınızın temizliğini yapmaktadır. Üstelik kış aylarında bile temizlenen koltuklarda kötü koku yapmama garantisi de vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı