Çatalca Halı Yıkama

Çatalca halı yıkama firmaları arasında yer alan Zeynep Halı Yıkama olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. Firmamız hızlı ve ücretsiz teslimatı ile Çatalca halı yıkamada kaliteli hizmeti ile önde gelmektedir.

Halılarınız nasıl yıkanıyor?
Halılarınız fabrikamıza geldikten sonra cinsine göre ayrılır. Bu işlem ile halı daha kaliteli temizlenmiş olur. Halıların ebatları ölçülüp etiketlenir. Ebatına uygun makinalar hazırlanır ve etiket dolayısıyla asla başkasının halısı ile karışmaz. Ardından toz alma odasına alınarak tozlarından tamamen arındırılır. Burada derinlemesine temizlik için yüksek emiş gücüne sahip vakum makineleri kullanılır. Toz arındırma işlemi bittikten sonra otomatik özel makinalarda kimyasal içermeyen, organik halı yıkama şampuanı ile yıkanır. Şampuanların sağlığa zararı yoktur. Yıkama işleminin ardından halı sıkma makinası yardımı ile halı atık sularından arındırılır. Halı sıkma işlemi esnasında halılar tekrar durulama işleminden geçirilir. Bu esnada dipte kalmış şampuan kalıntıları var ise onlar temizlenmiş olur.

Halılarınız nasıl kurutuluyor?
Zeynep Halı Yıkama Fabrikası olarak halılarınızı, halı sıkma işlemi bittikten sonra özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı olan halı kurutma odalarında kurutuyoruz. Bu sayede halılarınız tamamen kurutulmuş olur. Halılar müşteriye teslim edilirken tamamen kurumuş bir şekilde teslim edilir. Bazı firmaların tabiri olan halılarınız biraz nemli havalandırın gibi komik şeylerle karşılaşmamış olursunuz.

Halı kurutma işlemi de tamamlandıktan sonra Halı tarama ve paketleme işlemine tabi tutulur. Bu işlem ile halılarınız tüy yatımına göre uygun şekilde taranır. Tarama işlemi sona erdikten sonra profesyonel halı yıkama personelimiz tarafından tekrar leke analizi yapılır. Leke analizinin ardından halı paketlenir ve müşteriye teslim edilmek üzere yola çıkar. Eğer halıda temizlime işleminin ardından hala leke bulunuyorsa müşteri ile irtibata geçilip izni dahilinde özel leke çıkarma yöntemleri uygulanır. Açık ve kapalı halı kurutma odalarımız mevcuttur. Açık kurutma alanımız yaklaşık olarak 1500 m2 ‘lik bir alana sahiptir.

Teslimat nasıl olmaktadır?
Temizlenip paketlenen halılar en geç 3 gün içerisinde ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Dağıtım öncesi müşteri ile irtibata geçilerek uygun gün ve saatte teslim edilmektedir. İstanbul’da bulunan firmamız birçok semtte olduğu gibi Çatalca’da da üstün kaliteli hizmetine halı yıkama konusunda da devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı