Büyükçekmece Yorgan ve Battaniye Yıkama

Büyükçekmece’de sunduğumuz birçok temizlik hizmetinin yanı sıra yorgan ve battaniye yıkama işlemi ile değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz. Ücretsiz servis ve kaliteli hizmetimiz ile temizlik ve titizliği ayağınıza kadar getiriyoruz.

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliği de o kadar önemlidir. Evde yapılan yıkama işlemi ile bakterilerin temizlenmesi mümkün değildir. Fabrikamızda yorgan temizleme işlemini halı yıkama işlemi gibi yapmamaktayız. Bu işlem evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğüne benzer yüksek kapasiteli özel yıkama makineleri ile gerçekleşmektedir. Yıkama işlemi öncesinde varsa çıkarılması zor lekeler için özel uygulamalar yapılır. Aynı zamanda ürününüzde renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır.

Sonrasında özel makinelerimize konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanma işlemi öncesi ürünleriniz çeşidine ayrılarak uygun makinelerde özel olarak yıkanır. Kullanılan özel ve kaliteli temizlik ürünleri sayesinde yorgan ve battaniyeleriniz hem zarar görmez hem de ilk günkü gibi tertemiz kokar. Yorgan ve battaniyeleriniz asla başkasının ürünü ile aynı yerde yıkanmaz.

Yorganların kuruması aldatıcı etkiye sahiptir. Bu nedenle kurutma işlemi oldukça dikkat gerektiren bir konudur. Özellikle kalın ürünlerde türü ne olursa olsun en ufak bir nem bile ürüne zarar verir. Tamamen kurumayan ürünlerde kokma ve çürüme söz konusudur. Ürünleriniz öncelikli olarak özel makinelerde sıkılır ardından fabrikamızda bulunan 1500 m2 lik dezenfekte edilmiş özel alanlarda kurutulur.

Kurutma işleminin ardından son kez kontrol işlemi yapılır. Burada ürünün temizliği ve kuruluğuna bakılır. Ardından dağıtıma çıkmak için paketleme işlemi yapılır.

Ürünleriniz en geç 3 gün içerisinde kapınıza kadar teslim edilmektedir. Teslimat öncesi irtibata geçilerek uygun gün ve saat belirlenir. Ekiplerimiz uygun olan saat aralığında güler yüz ile teslimatı gerçekleştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı