Büyükçekmece ve Başakşehir Overlok

Büyükçekmece,Başakşehir overlok olarak işlerimizi itina ile yapmaktayız.Bu hizmetimizde amacımız size yine kaliteli hizmet sunmak ve alınan işlerimizi zamanında teslim etmektir. Overlok konusuna gelince kenarlarında saçak bulunan veya deforme olan halı, kilim , yolluk , paspas , giyim,örgü kazak  gibi eşyaların uzun süreli kullanılması için düzenlenmesidir.Bu işlemleri özel makinalarımız ile titizlikle yapmaktayız.

OVERLOK (HALI KENARI) NASIL YAPILIR ?

Evlerimizde kullandığımız halılarımızın saçaklı  veya  deforme kenarlarını overlok yaptırdığımızda halılarımızı eski görüntüsünden kurtarıp,daha kullanışlı hale getirebiliriz.Peki bunu nasıl yaparız ? Birlikte bu konuya biraz değinelim.

Günümüzde overlok alanında daha çok halı ve kilim kenarları tercih edilmektedir.Biliyorsunuz ki halıların en çok yıpranan kısımı kenarlarıdır.Yıpranan saçaklar halınızın daha eski görünmesine sebep olur.Bu sebeple halınız için en başta önlem almanız sizin için faydalı olacaktır.Önlem almazsanız yeni bir halı alma ihtiyacı doğacaktır,bu da sizi maddi açıdan overlokla kıyaslayınca biraz zorlayabilir.Daha uygun bir fiyatla yıpranan halılarınız için kesin çözüm olan overloğu tercih edebilirsiniz..Yıpranan saçaklı kenarlar için yapılması gereken işlem halı overloğudur. Bu işlemde duvardan duvara uzanan halıfleks iplikleri kullanılır.İşin en önemli kısmı saçak tamirinde doğru ipliği seçmektir. İşleme geçildiğinde özel makinalarla beraber saçaklar ortadan kaldırılarak sağlam bir dikiş yapılır.Bunun sayesinde halılarınız yepyeni bir görünüme kavuşur ve daha uzun süre kullanabilirsiniz.Eğer bu işlemi yaptırmazsanız halıda saçaklar  fazlasıyla artmaya başlar ve halınız kullanılmaz hale gelir.

Halınıza overlok yaptırmaya karar verdiğinizde firmaları güzelce araştırıp kaliteli firma tercih etmelisiniz.Biz  Büyükçekmece,Başakşehir overlok firması sizlere özel overlok makineleri ile en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.Firmamız tarafından halı,kilim saçak tamirleri uzman ustalarımız sayesinde çözüme kavuşturulmaktadır.Overlok işinde değişmeyen adresiniz olmak için işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı