Büyükçekmece Stor Perde Yıkama

Büyükçekmece’de temizliğin adresi olan Zeynep Halı Yıkama firması olarak stor perde yıkama işlemiyle de hizmet vermekteyiz. Firmamız perdelerde bulunan kirleri kumaşına zarar gelmeden, kaliteli ürünleri, deneyimli ve güler yüzlü personelleri ile temizlik garantisi vermektedir.

Evimizin önemli dekorlarından birisi olan stor perdelerin temizliği önemlidir ve hafife alınmamalıdır. Stor ve zebra perde kumaşları, ütülenemez hassas kumaşlardır. Evde yapılan temizlikte kalitesiz ürün, yanlış yıkama ve kurutma tekniği ile perdeleriniz yıpranıp zarar görebilir. Ayrıca temizlik öncesi veya sonrasında monte işlemlerinde mekanizma kırılıp bozulabilir. Perdelerinizin zarar görmeden temizlenmesini istiyorsanız profesyonel temizlik desteği almanız gerekmektedir.

Stor perdeler nasıl yıkanır?

Perdeleriniz ekiplerimiz tarafından yerinden sökülerek fabrikamıza getirilir. Fabrikamızda 10-12 kişilik tecrübeli ekiplerimiz tarafından perdelere zarar gelmeden mekanizmasından çıkartılır. Perdeler uygun yıkama için cinsine göre ayrılır. Ayrılan perdeler etiketlenerek başka perdeler ile karışması önlenir. Ardından kaliteli temizlik ürünlerimiz ve özel hassas fırçalı makinalarımızda yıkanır. Yıkanan perdeler durulama işlemine sokularak üzerinde bulunan atık su ve kirlerden arındırılır. Durulanan perdelere asla sıkma işlemi veya başka kurutma yöntemi uygulanmaz. Herhangi bir sıkma işleminde kumaş kırışır ve yıpranabilir. Stor perde kumaşları ütülenemez olduğundan ortaya estetik olmayan bir görüntü ve zarar görmüş kumaş çıkar. Bu yüzden perde kumaşına zarar gelmemesi için doğal yöntemlerle kurumaya bırakılır.

Teslimat ve montaj işlemi nasıl olmaktadır?

Derinlemesine temizlenen perdelerinize paketlenmeden önce hasar ve leke kontrol işlemi yapılır. Ardından teslimat için paketlenir. Teslimatımız en geç 3 gün içerisinde ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Daha verimli bir hizmet için müşteri önceden aranarak uygun gün ve saat belirlenir. Büyükçekmece’nin her noktasına eve, işyerine be ofislere teslimatımız vardır. Ekiplerimiz perdenizi mekanizması ile birlikte yerine itina ile monte etmektedir.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı