Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Firmamız Büyükçekmece koltuk yıkama sektöründe kalitesi ile müşterilerinin yanındadır. Koltuk takımları içerisinde kiri, tozu ve diğer gözle görünmeyen bakteriler gibi sağlığımızı olumsuz etkileyecek hastalıkları içinde barındırmaktadır. Zeynep Halı Yıkama firması olarak bu tür olumsuzların önüne geçerek koltuk temizleme işlemini insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek organik ve kaliteli ürünler kullanarak koltuk yıkama ve temizleme işlemini yapmaktayız.

Büyükçekmece’de koltuk yıkamada yılların vermiş olduğu temizlik tecrübesi ve birikimleri ile hizmet vermekteyiz. Sizlerde gönül rahatlığı ile koltuk yıkama ve diğer temizlik hizmetlerimizden en iyi şekilde yaralanabilirsiniz.

Koltuk yıkama işlemleri genellikle kış veya bahar aylarının başında yapılması gerekmektedir. Kış aylarında yapılan koltuk yıkama işlemi geç kurumadan dolayı kapalı alanda koku yapmaktadır. Ancak firmamız koltuk yıkamada sizlere 4 mevsim koltuk yıkama hizmeti sunan ve yüksek müşteri memnuniyetine sahip bir temizlik şirketiyiz.

Artık profesyonel hizmetimiz ile evde koltuk silme işlemine son vermekteyiz. Evlerde yapılan koltuk silme işlemi ne yazık ki koltuğu yüzeysel olarak temizlemektedir. Hatta koltuğun üzerinde bulunan kir, toz ve bakterileri döşemenin içerisine sıkıştırmaktadır. Bu nedenle zaman içerisinde koltuklarınız koku yapmaya başlar ve çevreye istenmeyen kokular saçarak koltuklarda lekeler meydana gelir. Sizler de bu tür olumsuzlarla karşı karşıya kalmamak için bizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Firmamız koltuklarınızı derinlemesine temizleyerek istenmeyen kir ve mikropları yok eder. Bu işlemleri yaparken koltuğunuza hiçbir şekilde zarar vermez. Koltuk döşemesinde solma, yıpranma veya deforme olma gibi konular söz konusu dahi olamaz. Ayrıca yıkanan koltuklar dezenfekte edilerek 8-9 ay boyunda sağlıklı ve temiz kalması sağlanır.

Profesyonel ekibimiz, organik kaliteli sağlığa zararı olmayan deterjanlarımız, özel makinelerimiz ve yıllarca kazandığımız tecrübeler ile Büyükçekmece koltuk yıkamada yüksek müşteri memnuniyeti ile faaliyetteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı