Büyükçekmece Halı Yıkama

Firmamız Büyükçekmece semtinde halı yıkama işlemleriniz için üstün kaliteli hizmeti ile yanı başınızdadır.


En çok kirlenen ve en çok zarar gören ürünler arasında halılar yer almaktadır. Bazı kirler halının en dibinde yer alır ve halının bünyesine nüfus etmiştir. Günlük halı temizliği yapılsa bile bazı halılarda bulunan kirler tamamen temizlenilememektedir. Yılda en az iki defa detaylı halı temizliği yapılmalıdır. Aksi taktirde halıda bulunan toz, kir ve lekeler sağlık için bir tehdit oluşturur ve halının ömrünü kısaltır. Bu temizlik işlemi için ise elde yıkama fayda sağlamaz. Her zaman profesyonel yardım almak en iyisidir.


Firmamız teknoloji harikası özel makineler, tecrübeli ve profesyonel ekibi ile Büyükçekmece halı yıkama sektöründe kaliteli hizmet sunmaktadır. Halılar en ücra köşesinde bulunan toz, kir, mikrop ve lekelerden arındırılır. Halı yıkama işleminde halı hiçbir şekilde zarar görmez. İlk günkü temizlik ve canlılığı ile müşteriye teslim edilir.


Halı yıkama işlemi nasıl gerçekleşir?
Fabrikamıza gelen halılar halı yıkama makinesine alınmadan önce cinsine göre ayrılır. Cinsi belirlenen halılar için etiket, ebat ölçümü ve leke tespiti yapılarak uygun makine ve ürünler ayarlanır. Sonrasında yüksek emiş gücüne sahip vakum makinaları ile halı toz alma işlemi uygulanır. Profesyonel ekibimiz en kaliteli halı şampuanları ile yıkama işlemini gerçekleştirir. Şampuanlar bitkisel olup sağlık için tehdit oluşturmamaktadır. Halının deseninde ve renginde deforme olmaz.
Halılar ebatlarına uygun son teknoloji özel makinalarımızda yıkanır. Halı yıkama işleminden sonra halı temizliğinin ve sağlığın korunması amacıyla dezenfekte işlemi yapılır. Dezenfekte edilen halılar kurutma odalarında kurumaya bırakılır.


Son evre olarak halılarda havalandırma ve paketleme işlemi yapılır. Bütün işlemleri biten temiz halılar son kontrolleri yapılır. 3 gün içeresinde müşteriye teslim edilmek için dağıtıma hazırlanır. Dağıtım öncesi müşteri ile irtibata geçilip uygun olan gün ve saat içerisinde teslimat yapılır.


Halılarınız fabrikamızda profesyonel ekibimiz ile, otomatik özel makinalarda halı yıkama işlemine alınarak derinlemesine temizlik hizmetini Büyükçekmece’de de vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı