Beylikdüzü Yorgan ve Battaniye Yıkama

Beylikdüzü’nde yorgan ve battaniye yıkama hizmetimiz ile evlerinize kaliteli temizliği ve hijyeni getirmekteyiz. Eşyalarınız fabrikamızda 10-12 kişilik profesyonel ekibimiz ve özel yüksek kapasiteli makinalarımız ile yıkanmaktadır. Aynı zamanda ücretsiz olarak teslimat işlemi de yapmaktayız.

Evimizde en sık temas edilen ürünlerden birisi olan yorgan ve battaniyelerin üzeri kir, toz, bakteri ve ölü deri doludur. Evde yapılan yorgan temizliği ile bu maddelerden arınmak pek mümkün değildir. Hem derinlemesine temizlik hem de eşyalarınızın zarar görmeden temizlenmesini istiyorsanız bir profesyonel destek almanız tavsiye edilir.

Yorgan Yıkama ve Makine Uyumluluğu

Yorganlarınızın türüne uygun makinelerde yıkanması önemli bir detaydır. Fabrikamızda bulunan özel endüstriyel makineler ile ürününüz herhangi bir deformasyona uğramamaktadır. Sıkma işlemi esnasında ev tipi makineler genelde 2 tarafa da dönerek ürünün yıpranmasına neden olur. Bu iş için özel üretilen sanayi tipi makineler ise tek yöne dönerek sıkma işlemini gerçekleştirir. Bu sayede ürün hem deformasyona uğramaz hem de kırışıklık oranı minimuma indirilir. Aynı zamanda makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi bir görünüm kazanır. Yorgan yıkama işlemi makinelerde birçok aşama ile gerçekleştirilir. İlk olarak ön yıkama, ana yıkama, ürün durulaması ve sıkma işlemleri yapılır. Ardından kurutulması için uygun bir ortamda askılara alınır ve kurutulma işlemleri başlar. Fabrikamız en kalın yorganlarda bile tamamen kuruma garantisi verir. Tamamen kuruyan ürünleriniz içten nem alıp çürüme ve koku yapmaz.

Kontrol ve Paketleme

Derinlemesine temizlenen yorgan ve battaniyeleriniz paketleme öncesi kontrol işleminden geçer. Burada yıkama ve kuruma işlemleri kontrol edilir. Ardından ücretsiz servis ürünleriniz teslim edilir. Paketleme işleminden önce ürünün tamamen kuruduğuna emin olunur. Ekiplerimiz ürününüzü en geç 3 gün içerisinde teslim etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı