Beylikdüzü Stor Perde Yıkama

Firmamız hızlı servisi, garantisi ve kurumsal yapısı ile Beylikdüzü stor perde yıkama işlemiyle hizmet vermektedir. Perdenizde bulunan kirlerden kumaşına zarar gelmeden, kaliteli destek almak istiyorsanız şirketimiz ile iletişime geçiniz.


Zeynep Halı Yıkama olarak yılların verdiği tecrübe ve kalite ile Beylikdüzü ilçesinde stor perdelerimi nasıl ve kime yıkatırım, sorusunun cevabı olmuştur.

Stor perde temizliği neden önemlidir?
Stor veya zebra perdeler hassas kumaşa sahiptir. Evde yapılan temizlik işlemindeki kalitesiz ürün veya yanlış yıkama tekniği ile perdeleriniz zarar görebilir. Aynı zamanda perdelerinizin mekanizmaları da bozulabilir veya kırılabilir.

Stor perdelerin yıkanması kadar kurutulması da önemli bir konudur. Eğer perdelerinizi sıkarak kurutur iseniz kumaşı kırışıp yıpranacaktır. Özellikle evde yapacağınız temizlikte perde üzerinde bulunan kir ve yağların kumaşa zarar vermeden çıkması çok zordur. Sizler de bu tarz olaylar ile karşılaşmamak için bir uzmandan yardım almalısınız. Zeynep Halı Yıkama olarak her türlü temizlikte kalitemiz ile yanı başınızdayız.

Neden biz?
• Fabrikamızda stor perdeleriniz her türlü bakteri ve kirlilikten arındırılmaktadır.
• Derinlemesine durulanarak üzerindeki kirlerden arındırılır.
• Kaliteli ürün ve tecrübeli ekibimiz sayesinde kumaşınız zarar görmez.
• Yıkama işlemi sonrasında sıkma işlemi olmadan doğal yollar ile kurutulur.
• Temizlenen perdeleriniz paketlenerek en geç 3 gün içerisinde ücretsiz servis edilir.
• Perdeleriniz ücretsiz alınır ve monte edilir.
• Kullanılan ürünler sağlığa ve kumaşa zarar vermemektedir.

Firmamız son teknoloji özel makineleri ile değerli müşterilerimize hak ettiğiniz temizliği sunmaktadır. Güler yüzlü çalışanı ve kaliteli hizmeti ile yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir. Sağlıklı ve temiz yaşam ortamı için perdelerinizi özenle temizliyor ve mis kokular içinde sizlere ücretsiz teslim ediyoruz.

Firmamız branşı olan temizlik konusunda kendini sürekli geliştirmeyi, kaliteli ürünler ve deneyimli ekip arkadaşları ile hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı