Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Beylikdüzü’nde koltuk yıkama işleminde profesyonel ekip, kaliteli ürünler ve son teknoloji özel makinalar ile üstün hizmet vermekteyiz.

Koltuk yıkama işlemi sanılanın aksine önemli ve profesyonel destek alınması gereken bir işlemdir. Sağlıklı bir yaşam alanı için koltuklar 8-9 ayda bir yıkanmalıdır. Çünkü koltuk yıkamadan 8-9 ay sonra üzerindeki dezenfekte etkisi kaybolur. Koltukların tozu düzenli alınır ise bu süre birkaç ay daha uzamaktadır.


Koltukların Tozu Nasıl Alınır?
Koltukların toz alma işlemi düşünülenin aksine kolay bir işlemdir. Bu işlemi evde kendi imkânlarınız ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Her koltuk çeşidi için toz alma işlemi ayrı ayrı uygulanmaktadır. Koltuk yıkama işlemi evde kendi imkanlarınızla yapmak kısa süreli geçici bir çözüm yoludur.


Firmamız koltuk temizliği konusunda, profesyonel ekibimiz özel koltuk temizleme deterjanları ve makine kullanarak sizlere temizlik konusunda kalıcı çözüm üretmektedir. Koltuk yıkama makinesi sayesinde kullanılan solüsyon, gerektiği kadar ve eşit miktarda koltuklara gönderilir. Bu sayede koltukta bulunan bakteri ve mikroplar derinlemesine temizlenir.


Koltuk temizliği nasıl olur?
Öncelikle koltuğunuzda bulunan minderleri kaldırarak minder ile koltuk aralarına düşen her şeyi temizleyin. Kalemler, bozuk paralar ve yabancı madde atıkları başta olmak üzere, koltuk aralarından bir sürü değişik şey çıkabilir! Elektrik süpürgesi yardımıyla koltuktaki toz ve kirleri temizleyin. Dar bölgelerin temizliği için, süpürgenizin özel uçlarından faydalanabilirsiniz. Koltuk döşemelerinize zarar vermemek için süpürgenizin yumuşak fırçalı ucu ile temizlik yapmanız önemlidir. Koltuk döşemenize birazcık kabartma tozu serpip bekletmek koltuğunuzun daha ferah kokmasını sağlayacaktır.

Koltuk Yıkama Püf Noktaları
• Kir, toz ve bakteri oluşumunu önlemek için koltuğunuzu düzenli olarak süpürünüz.
• Özellikle deri koltuklar için temizlik ürünlerini gereğinden fazla kullanmayın
• Koltuk döşemeniz çıkarabilme özelliğine sahip değilse, buharlı temizleyici ile temizliğe devam edebilirsiniz.
• Koltuk döşemesine uygun temizlik malzemeleri ve yöntemlerini kullanınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı