Beylikdüzü Halı Yıkama

Firmamız Beylikdüzü’nde halı yıkama sektöründe kaliteli ve titiz işlemleri ile hizmet vermektedir.

Halı yıkama ve temizlik konusunda kalitesi ve güçlü alt yapısı ile değerli müşterilerimize garantili hizmet vermekteyiz. Uygun koşullar altında modern fabrikamız ile halılarınız ilk günkü temizliğine kavuşmaktadır. Halılar tam otomatik özel makinalarda bitkisel özlü ve her türlü bakteri ve mikroorganizmalara karşı dezenfekte edilmektedir. Bu sayede halılarınız sadece yıkama ile kalmayıp derinlemesine de temizlenmektedir.

Halı yıkama işlemi bilindiği gibi, yaz ve kış dönemleri olmak üzere 2 defa yapılması ön görülen gerekli temizlikten biridir. Bu temizlik işlemi doğru yapılmadığı zaman sağlığınızı olumsuz yönde etkilemektedir. Sağlığın yanı sıra halıda deforme meydana gelebilir, halının ömrü kısalabilir. Birçok firma halı yıkama işleminden öncelikli olarak kâr amacı gütmektedir. Firmamız ise halı yıkama işlemlerini müşteri odaklı, disiplinli ve itinalı bir şekilde yapmaktadır. Son teknoloji ürünü tam otomatik makinalarda profesyonel olarak halı yıkama ve leke giderme işlemlerini yapmaktayız. Tüm lekelere karşı %100 garanti veren lider firma olarak faaliyetimizi Beylikdüzü’nde de sürdürmekteyiz.


Zeynep Halı Yıkama fabrikamızda halılarınız birçok aşamadan geçerek temizlenmektedir.
Halınız öncelikli olarak fabrikamıza getirilmektedir. Getirilen halılar daha kaliteli bir temizlik işlemi için cinsine göre ayrılmaktadır. Ayrılan halıların leke tespiti yapılıp uygun makinada temizlenmesi için ölçüleri alınır. Yıkama işlemi öncesinde halıların tozu alınır. Halı bünyesine işlemiş tozlar için yüksek emiş gücüne sahip olan vakum makinaları kullanılmaktadır. Bu işlem sonrasında halılar yıkama işlemine alınır.


Yıkama esnasında sağlıklı, kaliteli ve bitkisel halı şampuanları kullanılır. Bu sayede hem insan sağlığı hem de halının dokusu korunmuş olur. Yıkanan halılar sıkma makinalarına koyulur. Burada suyu sıkılan halılar bir sonraki işlem için hazırlanmış olur. Makinadan alınan suyu sıkılmış halılar kurutma odalarına alınır. Burada halılar açık veya kapalı odalarda kurumaya bırakılır. Kuruyan halılar için kontrol işlemi yapılır. Bu işlemde müşteri memnuniyeti için halının temizliği ve dokusu kontrol edilir. Son kontroller yapıldıktan sonra paketleme işlemi için halı paketleme masasına yatırılır ve paketlenir. Müşteri ile irtibata geçilerek uygun gün ve saatte teslim edilir. En geç 3 gün içerisinde eve ücretsiz teslimat yapılmaktadır.


Halı yıkama aşamaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için halı yıkama aşamaları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı