Beşiktaş ve Beyoğlu Koltuk Yıkama

Beşiktaş ve Beyoğlu semtlerine verdiğimiz koltuk yıkama hizmetinde Zeynep halı yıkama olarak sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Firmamız 2010 yılında kurulduktan bu yana bu alandaki gelişmeleri takip ederek %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı kendisine amaç edinmiştir.

Koltuk yıkama işlemi evlerinizde elinize deterjanlı bez alarak koltuk yüzeyine sürterek yapılmakta. Bu şekilde yapılan temizliklerde kir tam anlamıyla beze gelmez. Uygulanan baskı yüzünden halı kumaşının derinliklerine itilmektedir. Buralar mikrop ve bakteriler için dört gözle aranan yerlerdendir. Günlük yaşantımızın önemli bir kısmını koltuk, kanepe ve sandalyelerde geçirdiğimiz için buralardaki bakterilerden kolayca etkilenerek hasta olmaktayız.

Uzun süredir koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmadıysanız koltuğunuzun iyice kirlenerek tozlandığını fark edeceksiniz. Zeynep halı yıkama olarak sizlere koltuklarınızın yeni alınmış gibi temiz görünmesini sağlarken aynı zamanda kullandığımız deterjan ve temizlik malzemeleriyle birlikte sizlerin sağlıklarını tehlikeye atmıyoruz.

Koltuk yıkama işlemi önce içerisindeki toz parçacıkları alınarak yapılmaktadır. Sonrasında deterjanlı su püskürtülerek makine ile fırçalama işlemine geçilir. Fırçalama işleminde amaç deterjanın koltuk kumaşının derinliklerine iletilmesini sağlayarak orada bulunan kir, leke ve bakterileri yumuşatmaktır. Fırçalanan koltuk kumaşında bulunan kirli su yüksek emiş güçlü makineler yardımıyla çekilerek tekrardan temiz su püskürtülmektedir. Son olarak püskürtülen temiz su çekilerek koltuk yıkama işlemini tamamlamış oluyoruz. Halılarınız kuruması için ortalama olarak 3-4 saat pencereler açık şekilde havalandırıldıktan sonra gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı