Beşiktaş-Beyoğlu Yorgan ve Battaniye Yıkama

Birçok temizlik hizmeti ile yanınızda olan Zeyenp Halı Yıkama firmamız ile Beşiktaş ve Beyoğlu semtlerinde de yorgan ve battaniye yıkama ile hizmetinizdeyiz. Kaliteli profesyonel temizliği evlerinize kadar getiriyoruz.

Evimizin sık temas edilen ve özellikle kış aylarının vazgeçilmezi olan yorgan ve battaniyeler yılda mutlaka en az 2 kere yıkanmalıdır. Üzerinde bulunan leke, toz, kir, ölü deri ve bakteriler ile sağlığımıza tehlike oluşturur. Evde yapılan havalandırma işlemi ile toz ve kirlerin çok az bir bölümü arındırılır. Sağlıklı ve temiz bir ortam için uzmanından temizlik desteği almalısınız.

Firmamıza gelen yorgan ve battaniyeleriniz derinlemesine temizlik için itina ile birçok aşamadan geçerek temizlenir. Diğer firmaların aksine ekiplerimiz ve özel makinelerimiz ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Evinizde ücretsiz alınan yorgan ve battaniyeler fabrikamıza getirilir. Yıkama işleminden önce işlemin düzgün uygulnması için birçok aşamadan geçer. İlk olarak eşyanız türüne göre ayrılır. Türüne uygun olarak kullanılacak temizlik ürünleri ve makina ayarı da belirlenir. Bu sayede eşyalarınız zarar görmeden güzelce temizlenir. Ardından toz çıkarma işlemi yapılır. Bu işlem yıkama esnasında tozların eşya üzerinde leke oluşturma ihtimali için yapılmaktadır. Özel çırpma odalarında eşyalarınız üzerinde bulunan kir, toz ve ölü derilerden temizlenir. Ardından yıkama işlemine geçilir.

Yıkama işleminde evde kullanılan çamaşır makinelerine benzer büyük endüstriyel makineler vardır. Bu makinelerde yaklaşık 1.5 saat yıkanır. Ortaya çıkan atık su boşaltılır. Ardından sıkma işlemi yapılır. Bu işlemde eşyanız hiiçbir şekilde zarar görmez. Son olarak yorgan ve battaniye yıkamanın en önemli aşaması olan kurutma işlemine geçilir.

Kurutma işlemi özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı alanlarımızda yapılmaktadır. Her eşyanız üzerinde nem kalmayacak şekilde tamamen kurutulur. Ardından yıkama ve kurutma işlemleri control edilerek paketlenir.

Paketlenen eşyalarınız 3 gün içerisinde Beşiktaş ve Beyoğlu’nun her noktasına teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı