Beşiktaş ve Beyoğlu Stor Perde Yıkama

Stor Perde Nedir?
Stor perde çoğunlukla lokanta, ofis, otel gibi yerlerde kullanılsa da kullanımı kolay olduğu için evlerde de tercih edilmektedir. Stor perde alüminyum silindir şeklindeki boruya sarılan perde çeşididir. Bu silindir zincir yardımıyla döndürülerek perde açılır ve kapanır.


Stor perde yıkama işlemi normal perdelere göre yıkanması zordur. Stor perdeler sahip oldukları yapı itibariyle hassastırlar. Zeynep halı yıkama olarak bu alandaki teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin memnuniyeti için özenle çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir ve gönül rahatlığıyla stor perdenizi bizlere emanet edebilirsiniz.


Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır?
Sizlere verdiğimiz gün ve saatte ücretsiz olarak kapınıza kadar gelerek stor perdelerinizi söküyoruz. Söktükten sonra özenle servisimize yerleştirerek fabrikamıza götürüyoruz. Fabrikamızda perdenizin kumaşı bulunduğu yerden sökülür. Fabrikamızda hem stor perde yıkaması yaparken aynı zamanda tavana sabitlenen kısmını da temizlemekteyiz. Yıkama işleminde kumaşın türü oldukça önemlidir. Kumaşa uygun makineler ve temizlik malzemeleri kullanmaktayız. Bu sayede tam anlamıyla temizlik yapılmış olur.


Stor Perde Kurutma İşlemi Nasıl Yapılmalıdır?
Stor perde yıkama işlemi sona erdikten sonra temiz su içerisinde bekletilerek kirli suyun tamamen çıkması beklenir. Zeynep halı yıkama olarak sahip olduğumuz 1500 M2’ lik açık ve kapalı kurutma alanlarında perdelerinizi tamamen açarak kendi halinde kurumasını bekliyoruz. Bu sayede herhangi sıkma işlemi sırasında oluşacak olan kırışıklıklar ve perde yapısındaki bozuklukların önüne geçilmektedir.


Kurulama işlemi sonunda stor perdeniz tecrübeli ekip arkadaşlarımız tarafından kontrol edilerek ambalajlanarak teslim edilmeye hazır hale getirilir. Zeynep halı yıkama olarak sizlere daha iyi hizmet sunmak amacıyla stor perde tamiratını da yapmaktayız. Çünkü biliyoruz ki müşterilerimizi ne kadar memnun edersek bu alanda tercih edilen ve ilk akla gelen firma haline geleceğiz.


Stor perde yıkama işlemi bitip ambalajlandıktan sonra sizlerle görüşerek uygun gün ve saati belirliyoruz. Belirlenen saatte ekip arkadaşlarımız kapınıza gelerek stor perdelerin montajını yapmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı