Beşiktaş ve Beyoğlu Overlok

Halıların sahip oldukları ipliksi yapı zamanla kenarlardan dikişlerin atmasına yol açar. Overlok işlemi tam olarak bu konuda yardımınıza koşuyor. Sahip olduğumuz makineler yardımıyla kısa süre içerisinde kenarlarda dikişleri koparak açığa çıkan iplikleri düzeltmekteyiz.


Overlok Nedir?
Overlok, çoğunlukla halı ve kilim kenarlarında meydana gelen dikişlerin sökülmesi sonucu halı dokusundaki ipliklerin açığa çıkması sonucu yapılan düzeltme işlemidir. Bu düzeltme işlemi günümüzde giysi ve kıyafetlerimize uygulanmaktadır.


Overlok Nasıl Yapılır?
Halılarınız yıkanmak üzere veya overlok işlemi için fabrikamıza geldiğinde öncelikle sökülen bölgeden kenar boyunca bir parça kesilir. Ardından kesilen parça kenarın altına getirilerek sıra ve çapraz dikiş işlemleri yapılmaktadır. Bu işlem sahip olduğumuz makineler sayesinde çok sıra süre içerisinde en etkili şekilde yapılmaktadır.


Zeynep halı yıkama olarak Beşiktaş ve Beyoğlu semtlerine sunduğumuz overlok işlemi sonucunda halılarınızı uzun süre kullanacağınız şekilde onarmaktayız. Ekip arkadaşlarımız yapmış oldukları işi sevdikleri için sizlere daha kaliteli hizmet sunmaktayız. Biliyoruz ki sevilmeden yapılan işler önemsenmeden yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı