Bayrampaşa Yorgan ve Battaniye Yıkama

Biz İstanbul’un en önemli yorgan ve battaniye yıkamacısı olarak nam salmış Zeynep halı yıkama olarak Bayrampaşa da müşterilerimizin hizmetine hazırız.

Zeynep yorgan ve battaniye yıkama isminin bu denli bastırarak söylememizin nedeni yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde müşterilerimize sağlıklı ve temiz yorganlar ve battaniyeler sunmaktayız. Sıradan firmalardan farklı olarak bizlerin asıl amacı sadece yorgan ve battaniyenin temizliği değil bu temizlikleri uygularken kullandığımız profesyonel makinalarımız ile sadece yıkama olarak nam salmadık bizler müşterilerimizin memnuniyetini ve özellikle sağlığını ön planda tutmaktayız.

Makinalarımız özel yıkama programlarına sahiptir. Her tülü yorgan ve battaniye ürünlerini özenle yıkamaktadır. Testlerden geçen ve özel oluşturulan ekibimizce yıkama sürecinin en başından en sonuna kadar takip edildiği ve gerekli testlerde bulunduğunu unutmamak lazımdır.

Sıradan firmalar sizlerden daha fazla para alıp TSE damgalı bulunmayan ucuz malzemeler kullanarak battaniyenizin erken yırtılmasına erken eskimesine daha da önemlisi sağlığınıza karşı tehlikeli duruma getirilebilir.

Bizler kullandığımız malzemelerin gerekli onaylamaları almasına dikkat edip uygunluğunun ve TSE damgalı ürünler olmasına dikkat ederiz. Bu gibi durumlar temizliğin yanında sağlığınızı da uzun süreli yorgan ve battaniye temizliğinden sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Yorgan ve battaniye yıkama işleminden sonra son testlerden geçerek kurutma işlemine başlatılır.

Kurutma işlemi en az yıkama işlemi kadar önemlidir. Bu kapalı kurutma alanları ile diğer firmalardan sizleri ayırıp tamamen hijyenik odalarda kurutulmaya bırakırız. Diğer türlü kaldırım ve sokaklarda kurutulan üzerine daha çok toz konan yorgan ve battaniyelerinizi bu işlemlerden koruruz.

Servise hazır hale gelen yorgan ve battaniyeleriniz Zeynep yorgan ve battaniye yıkama olarak güvence altındadır. Gerekli bilgiler sağlanıp servisimiz ücretsiz şekilde sizlerden emanet aldığı ürünlerinizi sizlere ilk günden daha temiz şekilde geri verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı