Bayrampaşa ve Küçükçekmece Overlok

Bayrampaşa ve Küçükçekmece ilçelerinde overlok hizmetimizle gönüllere taht kurmaya devam ediyoruz. Zeynep halı yıkama 2010 yılından beri sizlerin halı, koltuk, stor perde, yorgan ve battaniye gibi yıkanması gereken eşyalarınızı kullandığı tam otomatik son teknoloji makineleriyle gerçekleştirmektedir.

Dikişler her yerde olduğu gibi halı ve kilimlerde de zamanla kopmaktadır. Oluşan kopuklardan çıkan iplikler halılarda istenmeyen görünüm oluşturmaktadır. Overlok işlemi bu gibi durumlara çözüm olmaktadır. Elle yapıldığı zaman fazla zaman isteyen overlok işlemi Zeynep halı yıkama olarak sahip olduğumuz makineler yardımıyla saniyeler içerisinde bitmektedir.

Fabrikamıza gelen halılarınızda herhangi bir dikiş kopma durumu ve bunun sonucunda oluşan sökülme durumu varsa önce ekip arkadaşlarımız halınıza overlok yapıyor. Bu sayede halınızı daha uzun süre kullanabilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Zeynep halı yıkama olarak sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek ekip arkadaşlarımızın gelmesini beklemek olacaktır. Ekip arkadaşlarımız kısa süre içerisinde evinize gelerek almak istediğiniz hizmeti sizlere itinayla sunacaklardır.

Sizler sayesinde bugünlere ulaştığımızı bilerek bundan sonraki hizmetlerimizi de bunu göz önüne alarak kaliteli şekilde vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı