Bayrampaşa Stor Perde Yıkama

Zeynep stor perde yıkama Bayrampaşa semtine firmamıza hoş geldiniz. Büyük titizlikle devam ettirdiğimiz bu süreçte 2010 yılından beri bizlerle olan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Hizmetlerimizin daha kaliteli sonuçlara imza atması bizleri bu güzide semtimize kadar ilerletti. Burada Bayrampaşada  hizmetimize devam edip tecrübemiz ile bütün evlere refah ve huzur getirmeye geldik.

Günümüzde pek çok evde son dönemlerde kullanılan stor perdelerin temizliği bakımından tül perdelere karşın çok farklılık gösterir. Müşterilerimizin bu stor perdelere gösterdiği önem çok daha mühimdir. Perdelerinizin maruz kaldığı tozlardan, kirlerden ve lekelerden arındırmak için sadece bir bezle yıkanması perdelerinizi hırpalayabilir ve kopmasına neden olabilir.

Bu durumda bizlerin yani Zeynep stor perde yıkama olarak Bayrampaşa şubemizi arayarak anın da istediğiniz gün ve saatte evinize gelerek perdelerinizi hasarsız bir şekilde söküp isminizi ve perde türünü belirleyerek hem yıkanma aşamasında karışmasını hem de perdenizin türüne göre yıkanmasını sağlanması çok önemlidir.

Fabrikaya alınan perdeleriniz 12-15 çalışan profesyonel personellerimizce incelenip gerekli tedbirler alınarak perde türüne göre yapılacak olan uygulama belirlenir. Bu belirlenen uygulamayı yapmayan firmalar acemilerce sert fırçalarla perdelerinizi yıkayıp onların hırpalanmasına sebep olur biz tamamen bu yöntemlerden uzaklaşıp firmamız adına son teknoloji ürünleri kullanmayı tercih ederiz.

Bu makinalar perdelerinize göre ayarlanmış olur ve perdelerinize en ufak bir zarar vermez. Yıkama bittikten sonra temiz suda bekletilen perdelerin kalan kiri bırakması için bir süre bekletildikten sonra alınır. Kurutma işlemine geçen perdeleriniz en ufak toz bulunmaksızın kurutma odalarımızda itinayla kurulanır her aşaması Zeynep stor perde yıkama olarak bizim güvencemizde her işlemde takip edilerek yapılır. Perdeleriniz temizlik ve kurutma işlemleri bittikten sonra perde sahibi olan müşterimiz aranır ve gerekli bilgiler verilerek teslimatı gerçekleştirilebileceği söylenir. Bu durumda müşterilerimizin istediği gün ve saatte firmamızın ücretsiz olarak sağladığı servis aracımız ile perdeleriniz özenle kontrol edilerek monte edilir ve güler yüzlülük ve ev sahibinin belirlediği kurallar içerisinde eve zarar vermeden işlemlerimiz son bulur. Siz de Zeynep stor perde yıkama Bayrampaşa şubemizden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı