Bayrampaşa Koltuk Yıkama

Zeynep koltuk yıkama hizmeti Bayrampaşa semtimizde de devam etmektedir. Evler de iş yerlerinde ihtişamlı ortamlar ve alanlar oluşturulabilmesi için en gerekli eşyalardan birisi koltuk ve koltuk ürünleridir. Evlerin ve iş yerlerin yanı sıra klinik ortamlarda makam odalarında da sıkça kullanılır. Fakat fazla kullanılmaktan dolayı üzerine dökülen çay ve kahve lekeleri, açık camlardan gelen tozlara maruz kalan koltuklarımız profesyonel ekiplerce temizlenmesi gerekmektedir. Verilen bilgiler doğrultusunda ve koltuk yıkama hizmetinde 2010 yılından beri hizmetlerimize devam etmekte olan firmamız özel sınavlar ve tespitlerle seçilen 12-15 profesyonel ekip kurularak İstanbul’un Bayrampaşa semtinde koltuklarınızı yerinde ya da özel kapalı alanlarımızda yıkayıp temizliyoruz.

Genellikle kısa sürede temizleme uygulaması yapan Zeynep koltuk yıkama firmamız Bayrampaşa da birçok ailenin evine ferahlık ve güzel kokular getirmeyi amaçlamıştır. Aldığımız siparişler doğrultusunda anında harekete geçip müşterilerimize sunduğumuz profesyonel kadromuz ile koltuklarınızın temizliğinde kullanılacak malzemelerinde özenle seçilip doğal deterjanlar kullanılarak özellikle TSE damgalı ürünleri kullanmaya özen gösterip müşterilerimizin sağlığı ile oynamamayı tercih ederiz.

Profesyonel ekibimiz ile yapılan temizliğin sıradan yıkamacılarla yapılmasından çok farklıdır genelde üstünkörü yapılan koltuk yıkama uygulaması genel olarak diğer firmalarca pek önemsenmez. Fakat biz bu algıyı ortadan kaldırıp özel makinalarımız ve sağlık kuruluşlarınca tavsiye edilen insanlara bir zararı olmayan doğal ürünler kullanarak müşterilerimize titizlik ve hassaslıkla koltuklarını ilk günkü gibi temiz ve ferah teslim ederiz.

Özel vakumlama makinalarımız ile koltuklarınız da kalan kirleri ve lekeleri koltuklarınızın içlerine kadar temizleyip güzel kokular içinde koltuk yıkama işlemimizi sonlandırırız. Temizlik sırasında etrafa veya evinizin herhangi bir yerine asla zarar vermemek ile birlikte bulunduğumuz yerde ev sahiplerimizin kuralları içerisinde saygınlıkla kurallara uyarak işimizi yapmaya özen gösteririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı