Başakşehir Yorgan ve Battaniye Yıkama

Başakşehir’de de yorgan ve battaniye yıkama konusunda hizmet veren firmamız, siparişinizin ardından servislerimiz ile ürünü teslim alıyor, derinlemesine temizliyor ve kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Yıkama işlemi öncesinde, yorganda veya battaniyede leke bulunuyorsa yumuşatma işlemlerinden geçirilip temizlik işlemleri başlar. Evde yapılan temizlik işlemleri ile fabrikada yapılan temizlik işlemleri tamamen farklı işlemlerdir. Ev tipi temizliklerde, makinelerin çoğu zaman yorganı yıkamaya kapasitesi yetmez ve verimli bir temizlik işlemi sunmaz. Fabrikamızda kullanılan yüksek kapasiteli endüstriyel yıkama makineleri sayesinde yorgan ve battaniye temizliğini sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir.

Yorganların temizliğinde renklerin birbirine için 10-12 kişilik ekip arkadaşlarımız ile özenle çalışmaktayız. Esas temizlik öncesinde leke tespiti yapılarak özel deterjanlar belirlenir. Bu sayede inatçı lekelerin giderilmesi ve daha kaliteli bir temizlik işlemi sağlanmış olunur.

Yorgan yıkama konusunda en önemli aşamalardan birisi ise kurutma işlemidir. Özel makinamız ile yorgan ve battaniyeleriniz %90 oranda kurutulur. Kalan nemlilik için ise ürünlerinizin koku yapmaması ve zarar görmemesi için her yorgan çeşidine özel yeterli ısılarda ve dezenfekte edilmiş açık alanlarda kurutulmaktadır. Özellikle kalın yorganlarda bile tam kuruluk garantisi vermekteyiz. Bu sayede zamanla içten çürüme ve koku yapma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Yorgan Yıkama ve Hijyen

Sağlıklı bir yaşam ortamı için hijyen olmazsa olmaz bir gerekliliktir. Yorganlar ve battaniyeler halılar gibi değillerdir ve özel bir yıkama işlemi gerekmektedir. Fabrikalarımızda bulunan yüksek kapasiteli özel makineler sayesinde kişiye özel her türde yorganlar yıkanmaktadır. Yani bir başkasının ürünü ile aynı makine içerisinde yıkama kesinlikle söz konusu değildir. Yorganların yıkanması sürecinde kullanılan alerji etkisi olmayan kaliteli yumuşatıcılar sayesinde ürününüz mis gibi kokmaktadır. Kaliteli bir temizlik firması olarak fabrikamızda hijyen konularına özen göstermekte ve bu işi severek yapmaktayız. Yorgan yıkama işlemlerinde kullanılan temizlik ürünleri kesinlikle %100 bitkisel şampuanlardır. İnsan sağlığına ve yorgana zarar vermeyecek doğal yıkama ürünleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı