Başakşehir Stor Perde Yıkama

Başakşehir’de stor perde yıkama hizmeti sunan firmamız kaliteli işlemleri ile yüksek müşteri memnuniyetine devam etmektedir. Kaliteli ürünlerimiz ve deneyimli personellerimiz sayenizde perdeleriniz zarar görmeden ilk günkü temizliğine kavuşur.

Firmamız müşterilerine sunduğu ve birçok semtte olduğu gibi Başakşehir’de de stor perde yıkama hizmeti ile perdeleriniz ilk günkü gibi pırıl pırıl olmaktadır.

Stor perdeler aparatlı ya da mekanizmalı yapıya sahip olduğu için temizleme ve kurutma işlemine dikkat edilmelidir. Aksi taktirde perdeleriniz yıpranıp zarar görebilir. Firmamız perdelerinizi son derece kaliteli malzemeler ve profesyonel ekibi ile yıkadığı için perdeleriniz hiçbir zaman zarar görmez. Perdeleriniz birçok aşamadan geçerek özenle yıkanıp kurutulmaktadır. Aynı zamanda perde mekanizmaları da temizlenmektedir.

Ekiplerimiz ev, işyeri veya ofisinize gelerek perdelerinizi itina ile söküp firmaya getirmektedir. Firmamıza gelen perdeler cinsine uygun ayrılıp etiket yapıştırılır. Bu sayede hem başkasının perdesi ile karışmaz hem de kumaşı yıpranmadan temizlenmiş olur. Cinsi belirlenen perdeleriniz mekanizmadan çıkarılarak özel ultra-sonic makinalarımızda yıkanır.

Yıkama esnasında kullanılan kaliteli şampuan ve özenli yıkama sayesinde perdeleriniz asla zarar görmez.

Yıkanan perdeleriniz durulama bölümüne alınır. Burada bol su ile güzelce temizlenir. Temizlenen perdeleriniz asla sıkma makinaları veya başka yöntemler aracılığı ile kurutulmaz. Kendi haline bırakılarak kuruması beklenir. Çünkü herhangi bir sıkma işlemi karşısında perdeleriniz kırışıp yıpranarak zarar görebilir.

Kuruması tamamlanan ve müşteri için hazır olan perdelere dağıtım öncesi kontrol işlemi uygulanır.  Perdeleriniz düz bir sehpa üzerine serilerek üzerinde hasar ve leke kontrolü yapılır. Bunun ardından dağıtıma çıkmak üzere paketlenir.

Paketlenen perdeler müşteriye uygun gün ve saat içerisinde teslim edilmektedir. Üstelik en geç 3 gün içerisinde ücretsiz servis yapılmaktadır. Derinlemesine temizlenen perdeleriniz ekiplerimiz tarafından yerine monte edilir.

Perdenizi yıkatmadan önce firmamız ile irtibata geçmeniz tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı