Başakşehir Koltuk Yıkama

Hijyenik bir ortam ve kaliteli hizmet isteyenlerin adresi olan Zeynep Halı Yıkama Başakşehir koltuk yıkama sektöründe de mutlu müşterileri ile hizmet vermektedir. Koltuk yıkama hizmetimiz oldukça detaylı olup koltuk ve yataklarınızda bulunabilecek toz, kir ve lekelerin dışında mayt, akar, mikrop ve bakterilerin temizliğini de yapmaktadır. Kullanılan organik deterjanlar sayesinde sağlığınıza zarar gelmemektedir. Aynı zamanda yıkanan koltuklarda dezenfekte etkisi ile 8-9 ay koruma sağlar.

Başakşehir ’de koltuklarınız kumaş cinsine uygun şekilde profesyonel ekibimiz ile yıkanmaktadır. Özel hassasiyete sahip kumaşlarda ise sadece buharlı yıkama işlemi uygulanır. Bu sayede kumaşlarınızda asla yıpranma, solma ve deforme olmaz. Sizler de koltuklarınızın zarar görmeden derinlemesine temizlenmesini istiyorsanız Başakşehir koltuk yıkamada öncü olan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?
Koltuk yıkama işlemi sağlıklı ve temiz bir yaşam alanı için yapılması gereken önemli bir uygulamadır. Kullanılan koltuklar zamanla kirlenebiliyor ve içerisinde bakteri ortamı olabilmektedir. Koltukların derinlemesine temizliği için koltuk silmek yetersizdir.

Koltuk silme işlemi temizlik yerine koltukların yüzeyinde bulunan kiri aşağıya doğru iterek kumaşın altındaki süngere geçiren sorunlu bir temizlik işlemidir. Koltuk temizliği ise; temizlik konusunda profesyonel firmalar tarafından profesyonel makinelerle özel deterjanlar ile özen gösterilerek yapılan bir iştir. Firmamızda koltuklarınız kumaşına uygun makine ve deterjanlar ile temizlenmektedir. Bunların yanı sıra hassas kumaşlar için sadece buharlı temizlik yönetimi de yapılmaktadır. Ardından vakumlanarak kurumaya bırakılır. Bu işlemler esnasında koltuğunuza hiçbir şekilde zarar gelmez.

Koltuk Temizliği Neden Önemlidir?
• Koltuk temizliği ile sağlıklı ve hijyenik ortama sahip olursunuz.
• Bakteri oluşan ortamdan kurtulursunuz.
• Temizlik ile birlikte başta astım hastalığı olmak üzere birçok hastalıktan uzak korunursunuz.
• Konforlu bir yaşam alanına sahip olursunuz.
• Kir ve lekelerin kumaşa verdiği zarar önlenerek koltukların ömrü uzamış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı