Başakşehir Halı Yıkama

Halılar günümüzde birçok kişi tarafından yıkanmaya çalışılmakta kimi zaman iyi bir yıkama elde edilmemesinin yanı sıra halılarda deforme meydana gelmektedir. Profesyonel ekibimiz ile halılara zarar vermeden derinlemesine halı yıkama hizmetini Başakşehir semtinde de sunmaktayız. Bu konuda uzmanlaşmış ve önde gelen firmalar arasında yer almaktayız.


Zeynep Halı Yıkama olarak %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekte, buna göre titiz çalışmalar yürütmektedir. Müşterilerimizin tüm istek ve şikayetlerini dikkate alarak kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz.
Firmamız halılarınızı başkalarının halıları ile karışmadan kişiye özel olarak yıkayıp ücretsiz teslim etmektedir.


Halı yıkama alanında çıkan son teknolojiler kullanılarak büyük bir titizlikle halılarınıza zarar gelmemesi için halı türüne uygun makinalarla temizlik işlemini yürütmekteyiz. Evden hızlıca teslim alınan halılar çeşidine göre ayrılır. Halılar fabrikamıza geldikten sonra leke kontrol, halı büyüklüğünün ölçümü yapılıyor. Bu sayede yapılacak olan halı yıkama işleminin kalitesi artmaktadır. Temizleme işlemine geçilmeden toz, kırıntı gibi parçacıklar binlerce titreşim oluşturan makine yardımı ile arındırılır. Bu işlemden tam verim için yüksek emiş güçlü vakumlu makineden yararlanılır.


Halılar öncelikle ön yıkamaya alınır daha sonrasında ana yıkama işlemine geçilir. Halı yıkama işlemlerinde en kaliteli ve sağlıklı halı şampuanları kullanılır. Bu şampuanlar halıya nüfus etmiş en inatçı lekeleri hiçbir şekilde halıya zarar vermeden çıkarmaktadır. Yıkama sonrasında halılarda herhangi bir iz, leke, yapışkanlık bulunmaz. Aynı zamanda kötü koku da kalmaz.


Halı yıkama işleminin ardından halılar özel makinelerde sıkılır. Sıkılmış halılar kurutma odalarına alınarak hızlıca kurumaları sağlanır. Yıkanıp kurutulan halıların rengi solmaz ve desenleri bozulmaz. Temizlenen halıların son kontrolleri yapılıp paketlenir. Halılar 3 gün içerisinde müşteriye ücretsiz teslim edilmektedir.


Zeynep Halı Yıkama üstün kalitesi ve titizliği ile Başakşehir’de hizmetine devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı