Bakırköy Stor Perde Yıkama

Merhabalar bizler müşterilerimize Zeynep stor perde yıkama olarak 2010 yılından itibaren hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimize İstanbul’un en köklü ilçelerinden birisi olan Bakırköy semtinde de devam etmekteyiz. Yıllardır bizlere güvenen müşterilerimizi asla yarı yolda bırakmayıp tüm samimiyetimizle müşteri memnuniyetimizden gurur duymaktayız.

Stor perdeler evinizin en önemli kısımlarından oluşur. Gerek pencere önü gerek güneş ışınları derken evinizin enerjisini yükseltecek olan perdeler diğer tül perdelerden farklı olarak temzileme aşaması zor olan bir perdedir.

Bu perdeler tüllerin aksine çamaşır makinesinde veya evde sıradan stor perde yıkamacıları ile olacak iş değildir. Özellikle sene de en az 2 kere yıkanması gerek perdeleri bizler profesyonellerce gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimizin isteğine göre randevulaşıp perdelerinizi ücretsiz servis imkanları ile evinizden güvenli bir şekilde alarak kırmadan düzgün bir şekilde servisimiz ile fabrikamıza getiriyoruz.

Burada perdeleriniz üzerine konulan etiketler ile işaretlenerek perde türünün nasıl yıkanması gerektiğini uzmanlarca belirleniyor. Belirlemelerden sonra perdeleriniz özel tam otomatik makinalarımız ile yıkandıktan sonra durulama işlemlerine geçilir bu durulama işleminde ise perdelerinize öncelikle su tutulup üzerinde oluşacak tozlar engellenir ve bir süre temiz su da bekletilir. Temiz su da bekletilmesi işlemi az da olsa kalabilecek en ufak lekelerden tozlardan kirlerden tamamen ayrışmasıdır.

Perdenin temizlenme aşaması bittikten sonra kurutma alanlarına alınarak burası çok önemlidir perdeleriniz tamamen hijyenik ortamlarda kurutulur çoğu firmalarda bu kurutma olayları kaldırım üstlerinde olurken perdenizi yıkarken daha da çok tozlara maruz bırakır biz bunlardan uzak durarak işimizi güvence altına alarak hizmet vermekteyiz.

Zeynep stor perde yıkama Bakırköy de daima sizlere karşı titizlikle işini yürütmektedir. Bizler perdelerinizi yıkama işleminden sonra ekiplerimizce ücretsiz olarak evinize kadar getirip nereye takmamızı isterseniz monte işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı