Bakırköy Koltuk Yıkama

Zeynep koltuk yıkama olarak İstanbul’un güzide ilçelerinden olan Bakırköy’e de hizmet vermekteyiz.

8 yılı aşkın tecrübelerimizden edindiğimiz bilgileri toplayarak müşterilerimize daha uygun ve kaliteli hizmet etmeye devam ediyoruz. Sizlerde bizim tecrübelerimizden faydalanmak isterseniz kesinlikle bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sıradan firmalardan isteyeceğiniz hizmetlerde koltuklarınızın kirlerden arınmasından ziyade kirlerin daha da içlere ilerleyerek sizin sağlığınıza ciddi tehditler oluşturabilir. Bizler bu tehdidin önüne geçmek için yıllardır verdiğimiz hizmetin karşılığını müşterilerimizin memnuniyetinden alıyoruz. Son teknoloji makinalar profesyonel çalışan kadrosu ile koltuklarınız ve siz emin ellerdesiniz.

Öncelikle ev ve iş yerlerinizin içerisine girerken ilk karşılaştığımız eşyalardan olan koltuklar, dökülen çay lekeleri veya diğer leke ve pisliklerden temizlenerek veya farklı sebeplerden dolayı üren bakteri ve küf kokularının oluşumunu engellemek amacı ile koltuk temizliği çok önemlidir.

Temizliğin yanı sıra Zeynep koltuk yıkama Bakırköy şubesi olarak koltuk yıkama uygulamaları sonunda koltuklarınız, özellikle kullandığımız özel deterjan sebebi ile yumuşak ve güzel bir kokuyu elde ederiz. Tamamen doğal ve bitkisel deterjan kullanıp koltuklarınızda temizleme işlemlerinden sonra kalıntı bırakmayarak sizin ve misafirlerinizin sağlığını koruyarak işimizi yaparız.

Şirketimizde ki en önemli özelliklerden birisi de koltuklarınızın taşınarak veya başka yerlere götürülerek yıkanmasına gerek kalmamasıdır. Elimizde olan son teknoloji makinalar ile koltuğun bulunduğu yerde temizleme işini yapabilmesi gibi çok kapsamlı bir kolaylığa sahiptir. Bunu kısaca sizlere anlatmak gerekirse kısa ama çok kısa süreler içerisinde sizlere tecrübemiz ve kalitemiz birleşerek güvenilir bir hizmet sağlamamızın garantisidir.

İşlemlerimiz tamamen sağlık ve temizliği ele alıp sizlere olası bir olumsuzluk yaşatmaktan uzak durmaktayız. Kullandığımız doğal temizleyiciler ve bunları kullanacak olan profesyonel çalışanlarımız sizlere garantili ve aynı titizlikle hizmet sunar. Sıradan koltuk yıkamacılara aldanıp koltuklarınızı ve sizin ve çocuklarınızın sağlığını riske ve tehlikeye atmamanızı tavsiye ederiz. Ne olduğu belirsiz doğal olmayan deterjanlar kullanılarak yapılan temizliklerden kaçınınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı