Bahçelievler Yorgan ve Battaniye Yıkama

Üstün temizlik servisimiz ile Bahçelievler yorgan ve battaniye yıkamada da hizmet vermekteyiz.


Servis aracımız ile yorgan ve battaniyelerinizi Bahçelievler den eviniz ya da ofisinizden ücretsiz teslim alıyor ve temizliyoruz. Üzerinde birçok bakteri, mikrop, kir, toz ve ölü derinin bulunduğu ve üstelik her gün en sık temas edilen eşyalardan birisi olan yorgan ve battaniyeleriniz profesyonel şekilde derinlemesine temizlenip dezenfekte edilir.


Yorgan temizliğinde evde uygulanan yanlış temizlik yöntemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bizler yorganlarınıza zarar vermeden ilk günkü yumuşaklığı ve mis kokusu ile temizleyip teslim etmekteyiz.

Yorganlarınız Nerde ve Nasıl Yıkanıyor?


Bir halı yıkama fabrikası olarak yorganlarınızın nasıl yıkandığını istiyoruz. Öncelikle yün, elyaf ve polyester gibi zorlu yorgan çeşitleri başta olmak üzere her tür yorganlarınızı özenle yıkıyoruz. Fabrikamızda bulunan yüksek kapasiteli yorgan yıkama tam otomatik çamaşır makinemizde yorganlarınızın cinsine göre yerleştirilir. Uygun sıcaklıkta, belirli oranda anti bakteriyel özel geliştirilmiş deterjan konularak yaklaşık olarak 1,5 saat yıkanır. Ardından sıkma işlemi gerçekleşir. Burada yorganınızda bulunan suyun %90’nı arındırılmaktadır. Kalan %10’luk nem kısmında ise yorganlar paslanmaz çelikten yapılmış yorgan kurutma askılarına alınarak özel kurutma odalarına yerleştirilir. Yorganlar yaklaşık olarak 1 saat belirli ısı derecelerinde kurutulur. Kuruyan yorganlarınıza alerjen olmayan parfümlerle parfüm sıkılır. Paketleme işlemi öncesi kalite kontrol işleminden geçerek yapılan temizlik işlemi kontrol edilir. Ardından paketlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Teslimat nasıl olmaktadır?


Bahçelievler’e en geç 3 gün içerisinde ücretsiz olarak teslimat hizmeti vermekteyiz. Daha iyi bir hizmet için öncesinde müşteri ile irtibata geçilerek uygun gün ve saat belirlenir. Belirlenen saat aralığında ekip arkadaşlarımız teslimatı gerçekleştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı