Bahçelievler Stor Perde Yıkama

Bahçelievler’de stor perde yıkama hizmetinde firmamız kalitesi ve tecrübesi ile hizmet vermektedir. Artık ev ve iş yerlerinizdeki stor perdelerinizin temizliği zor değil. Firmamız perdelerinizi yerinden teslim alarak özenli ve zarar vermeden yıkamaktadır. Ardından eve ücretsiz servis ve montaj yapar.

Firmamız profesyonel çalışanları ve kaliteli malzemeleri ile Bahçelievler’de stor perde yıkama alanında da kendini öne çıkarmıştır. Stor perdeler birçok aşamadan geçerek itina ile yıkanmaktadır. Perdelerinizi yıkatmadan için firmamız ile irtibata geçiniz.

Stor perde yıkama işlemi nasıl olur?
Öncelikli olarak perdelerinizi yıkamak için deneyimli ekiplerimiz ev, işyeri ve ofislerinize gelerek perdeleriniz yerinden itina ile sökerek fabrikamıza ücretsiz olarak getirmektedir. Sökülen perdeler cinsine göre ayrılıp etiketlenir. Bu işlem sayesinde perdeniz başkasının perdesi ile asla karışmaz. Sonrasında ise perde kumaşı mekanizmadan itina ile tek tek çıkartılır. Fabrikamızda bulunan son teknoloji özel makinalar ile mekanizmadan ayrılan perdeler yıkama işlemine alınır. Ekip arkadaşlarımızın özenli davranışı ve malzemelerin kalitesi sayesinde perdeleriniz asla zarar görmez.


Yıkama işleminin ardından perdeler temiz su ile durulanmaktadır. Bu işlemin ardından perdeler üzerindeki bütün kirin akması amacıyla suda bekletilmektedir. Bu sayede perdeler üzerinde bulunan kirlerden derinlemesine temizlenmiş olur. Ayrıca perde mekanizmalarınız da özenle temizlenmektedir.


Özel mekanizmaların da yardımıyla durulanan perdeler tam açılarak kurutulur. Perdelerinizin temizliğinde asla sıkma işlemi uygulanmamaktadır. Çünkü perde kumaşları çok özel olduğu için sıkma sırasında çok kırışır ve zarar görür. Perdeler kendi halinde kuruduğu taktirde ilk günkü gibi olacaktır.


Temizlenip kurutulan perdeler düz bir sehpa yardımı ile montajı tekrar yapılır. Teslim edilmeden önceki son kontrolleri yapılarak paketlenir.

Stor perdelerin teslimatı ve montajı nasıl olmaktadır?
Paketlenen ve teslimata hazır olan perdeler en geç 3 gün içerisinde ücretsiz olarak dağıtıma çıkmaktadır. Dağıtım öncesi müşteri aranarak uygun gün ve saatte teslimat gerçekleşir. Ekiplerimiz, perdeleri ev, ofis ve iş yerlerinize gelerek montajını bizzat yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı