Bahçelievler Koltuk Yıkama

Bahçelievler koltuk yıkama işleminde üstün kalitesi ve yüksek müşteri memnuniyeti ile firmamız hizmet vermektedir. Temizlikte önemli ve zor bir yeri olan koltukları kumaşına uygun organik deterjan ve makinalar ile koltuklarınızı yıkamaktayız.

Hijyen ve kalitenin adresi olan Zeynep Halı Yıkama firması olarak kalitemizi Bahçelievler koltuk yıkama sektöründe de göstermekteyiz. Koltuklarınız profesyonel ekibimiz, organik deterjanlarımız ve tecrübemiz ile kumaşa zarar gelmeden yıkanmaktadır.

Koltuklar hangi sıklıkla yıkanmalıdır?
Koltuklar sadece kirli göründüğü için yıkatılmak istendiğinde kişiye bağlı olarak 1-2 senede bir yıkanabilir. Ancak ana sebep sağlık ise koltukların 8-12 ayda bir yıkatılması gerekmektedir. Çünkü temizlenen koltuklardaki dezenfekte etkisi 8-9 ay sonra kaybolmaktadır.

Yıkama işlemi sonrasında koltuk kumaşına herhangi bir zarar gelir mi?
Koltuklarınız kumaşlarına uygun deterjan ve makinalarda özenle yıkandığı için kesinlikle en ufak bir solma olmaz. Bu konuda firmamız garanti vermektedir. Eğer koltuklarda renk solması veya aşınma yoksa tüm kirler garantili şekilde çıkartılır. Hassasiyet gerektiren kumaşlarda ise ekibimiz sadece buharlı temizlik işlemi uygulamaktadır. Bu nedenle koltuk kumaşlarınızda en ufak bir solma, deforme olma veya yıpranma söz konusu olamaz.

Yıkama sonrası koltuklar ne kadar süre sonra kurur?
Kuruma süresi 3 ile 14 saat arasında değişiklik göstermektedir. Oda sıcaklığının yüksek veya düşük ısısı kuruma süresini belirlemektedir. Koltuklar 20 derece üzeri oda sıcaklığında yaklaşık olarak 6-8 saatte, daha düşük derecelerde ise 14 saatte kurumaktadır. Eğer koltuk kumaşındaki hassasiyete göre buharlı koltuk yıkama işlemi yapılırsa bu süre 3 ile 6 saat arasına düşebilmektedir.

Yıkamada kullanılan ürünler insan sağlığına zararlı mı?
Kullanılan ürünlerin tamamı TSE belgeli, kaliteli ve organik koltuk yıkama deterjanları olup anti bakteriyel ve bitkisel ürünlerden oluşmaktadır. Aynı zamanda dezenfekte etkisi de bulunmaktadır. Kesinlikle insan sağlığına zararı bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı