Bahçelievler Halı Yıkama

Günümüzde halılardan leke çıkarmak ve halı temizlemek başlı başına bir sorundur. Firmamız halı yıkama sektöründeki kalitesi ve profesyonel ekibi ile Bahçelievler semtinde hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimiz ile İstanbul’da yer alan fabrikamız çoğu semte hizmet vermektedir. Firmamız halı yıkamanın yanı sıra temiz çalışma alanı, titiz çalışanları ve mutlu müşteriler kendisine misyon olarak bilmektedir.

Firmamız Taşpınar, Milas, Yörük, Bünyan, Isparta, Afgan gibi değerli el dokuma halıların yanı sıra ipek makine ve ithal bambu gibi hassas ve değerli halılarınızı da başarılı bir şekilde yıkamaktadır. Halılarınız üzerinde bulunan leke, toz, kir ve halı bünyesine nüfus etmiş yabancı maddelerden temizlenir. Temizlik işlemleri sırasında halınız hiçbir şekilde aşınma, yıpranma ve deforme olma ile karşı karşıya gelmez.

Ücretsiz olarak teslim alınan halılar cinsine göre ayrılır. Her halı için etiket, ebat ölçümü ve leke tespit işlemleri yapılır. Bu işlemler esnasında personellerimiz halıları dikkatle inceler. Önceden yıpranmış yerler ve lekeler belirlenerek ona göre hareket edilmesi sağlanır. Sonrasında halılar tam otomatik son teknoloji makinelerimizde halıların tozu alınarak yıkamaya gönderilir. Her cins halı ödüllü ve bitkisel şampuanlarımız ile kesinlikle kimyasal karıştırmadan sağlıklı bir şekilde yıkanmaktadır.

Ekibimiz teslim alınıp cinsine uygun ayrılan halıyı işlem sırası doğru olmak şartıyla sırasına göre yıkamak için hazır hale getirir ve yıkama işlemi tamamlanınca toz ve kirli hava girmeyen sıcak kurutma odalarımız da kurutup kalite kontrol masalarımızda kontrolünü yapar. Temizlenen ve müşteri için hazır hale gelen halılar paketleme işlemi için paket masalarına koyulur. Paketlenen halılar ücretsiz servisimiz ile müşteriye 3 gün içerisinde teslim edilir. Bahçelievler halı yıkama sektörüne yeni bir kalite katan firmamız, profesyonel ekibi ve son teknoloji makinaları ile İstanbul’da hizmet vermektedir.

İstanbul halı yıkama fabrikaları içinde, verdiği kaliteli hizmet ile adını duyurmuş, son teknoloji makinaları ve profesyonel ekibi ile başarılı bir işletme olan Zeynep Halı Yıkama Bahçelievler’e de ücretsiz servis ve kaliteli halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı