Bağcılar Yorgan ve Battaniye Yıkama

Zeynep yorgan ve battaniye yıkama Bağcılar semtimizde 9 senedir bu sektörde ismini kalite ve güvenilir olarak piyasaya tanıtmış olmaktadır. 12-15 profesyonel ekip ile özel testler ile özenle seçtiğimiz kadromuz sizlere her türlü güvenilir hizmet sunmaktan gurur duyar.

Piyasa da bulunan tüm makinalardan daha iyi ve son model olan makinalarımız yorgan ve battaniyelerinizi en temiz şekilde sizlerle buluşturmaktan duyduğumuz mutluluğumuzun tarifi yok. Biz firmamız olarak öncelik olarak önem verdiğimiz durumlar müşterilerimizin sağlığı ve bizlere emanet ettiği yorgan ve battaniyelerin en temiz şekilde geri dönüşünü sağlamaktır.

Aşamaları dikkatlice okuyunuz

  1. Yorgan ve battaniyeleriniz sizlerden evinize kadar gelen ücretsiz servisimiz ile evinizden emanet olarak alınır.
  2. Profesyonel ekibimiz ile yorgan ve battaniyelerinizin türü belirlenir.
  3. Belirlenen özellikler uygun makine programları ile yıkanmaya başlar.
  4. Bu yıkama işlemi öncelikle deterjansız su ile öncelikli dış kirlerden arınmasını sağlar
  5. Sonrasında kullanılan deterjanın tabi doğallığı ve kanserojen madde içermemesine dikkat edilmelidir. Doğal deterjanlarımız ile son derece temiz ve sağlıklı bir şekilde yıkama işlemi devam eder.
  6. Sonra ki işlemde durulamaya geçen makinamız kirlerinden arınan yorgan ve battaniyelerinizin fazla sudan kurutarak nemli bırakır.
  7. Bu nemli durumlarda özel kapalı kurutma odalarımız ile yorgan ve battaniyelerinizi büyük hassaslık içerisinde hijyenik ortamlarda kurutup temizleme işleminin bitmesini sağlar.

Ekiplerimizce son kontrollerden geçen ürünleriniz tamamen temizlendikten sonra profesyonel kadromuzdan onay aldıktan sonra paketlenir.

Sizlerle iletişime geçip yorgan ve battaniyelerinizin getirilmeye hazır olduğu size iletilir. Sizlerin istediği yer ve saatte ücretsiz servisimizden yararlanarak ürünlerinizi kapınızın önünde teslim alabilirsiniz.

Zeynep yorgan ve battaniye yıkama olarak Bağcılar semtinde bu işe tüm hızımızla devam etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı