Bağcılar Stor Perde Yıkama

Zeynep stor perde yıkama sizlere mükemmel hizmetle  birlikte 2010 yılından beri mükemmel işçilik ile sizleri memnun etmeye devam ediyor.

Stor perde kullanımı kolay fakat zor olan kısmı temizliktir. Perdeleriniz tül perdelerden farklı olup yıkanması için sıradan yıkamalar değil özel işçilik ve profesyonellikle çalışılması gerekilmektedir.

Perdeleriniz dilediğiniz zaman randevu alınarak evinize uzmanlarımız tarafından gelinerek özenle kırılmadan sökülerek ve aynı özenle fabrikalarımıza gitmektedir. Burada perdeleriniz karışmaması açısından etiketlenerek perdenin türüne göre yıkanması ve karışmaması çok önemlidir bu konuda müşterilerimiz ile sorunsuz bir şekilde alışverişimiz devam eder.

Perdelerinizi yıkamaya karar verdikten sonra bizleri arayıp sizlerle istediğiniz zaman iletişime geçilip evinizde perde sökme işlemi başlar. Bu sökme işlemi çok öenmlidir kırılan bir perdeyi kimse istemez çünkü biz de bundan dolayı işimizi özenle yapıp kırılıp dökülmeden fabrikamıza götürmekteyiz.

Zeynep stor perde bağcılar da müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duyar.

Perdeleriniz ultra lüks makinalarımız ile kumaşlarından ayrılıp yıkanmaya başlar öncelikler perde türünüzün önemine göre ekibiz tarafınca kullanılacak uygulama belirlenir ve yıkama işlemi başlar.

Yıkama işlemi makinalardan sonra durulama işlemi ile devam ettikten sonra perdelerinizi su da bekletip kalan kir ve lekelerden arınmasını bekleriz.

Son derece temiz kurutma alanlarımız ile perdelerinizi tozdan uzak bir şekilde kurutmaya özen gösteririz.

Etiketlenmiş olan perdeleriniz işlemlerin bittikten sonra gerekli parçalar takılarak paketlenir. Paketlendikten sonra müşterilerimizin müsait olduğu bir zamanda ücretsiz servisimiz ile perdelerinizi evinize kadar getirip monte işlemlerine başlanır. Bu işlemler sırasında çevreye verilebilecek her türlü rahatsızlıktan kaçınılır. Perdelerinizin temizliği ve evinizin ferahlığı için bizleri tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı