Bağcılar Koltuk Yıkama

Zeynep koltuk yıkama olarak Bağcılar semtinde uzun yıllar boyunca hizmet vermekteyiz bu hizmetimizi gerek profesyonel kadromuz gerekse müşterilerimizin memnuniyetinden sağlamaktayız tecrübemiz ile sizleri de koltuklarınızda rahatça oturmanızı sağlamaktan onur duyarız.

Koltuk yıkama sanıldığı kadar basit olmamak ile birlikte genellikle ev sahiplerimizin kirli koltuklarını temizlerken lekenin görüntüsünün azaldığını düşünüp lekenin temizlendiğini sanmaktadırlar tam aksine bu durum daha da ciddi olabilir lekeleri sadece ıslak veya kuru bir bezle silerek koltuk kumaşlarınızın içlerine kadar ilerlemelerine yardım edersiniz.

Profesyonel kadromuz ile bu durumlar ile başa çıkmak bizim için oldukça önemlidir. Kadromuz lekenin cinsine göre belirlenecek olan deterjanı seçer ne kadar kuvvet uygulanacağını bilir ve koltuk çeşitlerinize göre kullanılacak makinanın ucunu belirler. Profesyonel ekibimize bu konularda ihtiyaç duyulması çok önemlidir. Sıradan bir koltuk yıkama için bez ile yeterli güç uygulanmaz ise lekenin gitmediği görülür bu rahatsızlık veren bir durumdur aksi taktir de fazla güç uygulanır ise lekenin gittiğini sanıp rahatça oturulması da çocuklarınızın sağlığı için tehlikeli bir konudur çünkü fazla kuvvet lekeyi azaltmaz derine iter bu gibi durumlarda ekibimizin müdahalesi koltuklarınızın temizliği ve çocuklarınızın sizin sağlığınız için çok önemlidir.

Koltuk yıkama uygulaması gerçekten uzman ekipler tarafından profesyonel çalışanlar ile uygun ekipmanlar kullanılmasıyla gerçekleşebilir. Bu durumda temizleme işleminin kol ve çekyat kumaşının türüne göre titizlik ile uygulanması gerekir. Tay tüyü, süet, nubuk tarzında şekli ve kalınlığı birbirlerinden ayrı olan kumaş çeşitleri, bu türlere özel bir şekilde koltuk yıkama işlemi yapılmalıdır. Dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri ise lekeye yeteri kadar güç uygulanmaz ise lekenin çıkmayacağı fazla güç uygulanır ise de lekenin dibe daha çok ilerleyeceği olmasıdır bu durumlarda profesyonel ekiplerle çalışmanın ne kadar önemli olduğunu sizlere belirtmek istedik.

Uygun deterjanlar belirlenerek koltuk yıkama işlemi başlatılır ve özel deterjan ile temizlenmeye başlanan koltuklarda ki kirler deterjanın uç kısımlarına yapışır. Verilen su ile koltuk temizliği sonlara doğru gelinir verilen suya karışan kirler vakumlama makinesi ile vakumlanarak koltuktan temiz su gelene kadar devam eder.

Ekibimiz temiz ve ahlaklı çalışarak müşterilerimizin memnuniyeti ile işimiz son bulur güler yüzlülük ve saygınlıkla girdiğimiz evlerden aynı saygınlıkla işimizi bitiririz. Bizler için sizlerin mutluluğu önemlidir bu yüzden mutluluğunuzda bizim de katkımız olduysa ne mutlu bize.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı