Bağcılar Halı Yıkama

Zeynep Halı Yıkama olarak halılarınızın en temiz ve hijyenik ortamlarda profesyonel çalışanlarımız ile Bağcılar ilçemizde uyguluyoruz.


Şirket olarak, sizin evlerinizde çalışma alanlarınızda kullandığınız halıları halı yıkama işlemine alarak, yağ lekeleri, şekerli şekersiz içeceklerinizin bıraktığı izleri profesyonel makinalarımız ile hijyenik ortamda tamamen güvenilir bir şekilde 3 günlük süreçte sizlerle buluşturuyoruz. Servislerimiz evden alıp eve hizmet vermektedir 3 günlük süreçte halı yıkama işlemi bitip teslim ederek müşterilerimize gerekli güvenleri sağlıyoruz.


Memnuniyetiniz bizim için çalışanlarımız için ve şirketimiz için çok önemlidir. 2010 yılından beri kurduğumuz bilgili ve profesyonel takımla birlikte senelerce hizmet verdiğimiz insanlarımıza karşı güven sağlamaktayız. Makinalarımız tam otomatik olup halı yıkama işleminde detaylı bir şekilde görevini yaparak senelerce bu alanda başarılarımızı sağlamaktayız.


Kansere neden olacak maddelerden ve temizlik ürünlerinden uzak durarak hizmet verdiğimiz insanlarımızı bu tür tehlikeli olabilecek durumlardan koruruz. Bizlere güvenerek emanet ettiğiniz eşyalarınızı ne olduğu belirsiz zararlı maddeler kullanmaktan kaçınırız. Bu durumlarda kullanılabilecek ucuz malzemeler insanlarımıza ve eşyalarına zarar verebilir. Bizlerin kullandığı zararsız ve biraz maliyetli olsa da çok güvenilir malzemeler ile halılarınızın yıpranmasına, renk atmasına, aşınmasına engel olarak halı yıkama alanında çok titiz davranmaktayız.

Temiz kapalı kurutma alanlarımız mevcuttur. Kapalı kurutma alanı çok önemlidir bu alan ile birlikte sizden emaneten aldığımız halılarınızı kirli, tozlu vb. ortamlardan koruyarak halı yıkama alanında firmamızın değerini senelerce yükseltmekten gurur duyuyoruz. Kapalı kurutma alanına sahip olmayan firmalar sizin sağlığınıza ve eşyalarınıza özen göstermekte güçlük çekerler bu durumlarda kapalı kurutma alanına sahip olmayan firmalar eşyalarınızın hırpalanması, kirlenmesi gibi unsurları göz ardı ederek size tam hizmet veremezler.


Halı yıkama da kullandığımız yöntemler çok ince detaylara sahiptir. Yöntemlerimizin detayları halılarınızın temizlenmesi ve en hijyenik koşulların oluşması için gereklidir. Tozdan ve kirden arınmış halılarınızı ön arka olarak yıkayarak (Farklı işlemler ve yöntemler müşterilerimizin sağlığı için farklı yerlerde yapılmaktadır) yıkamadan sonra ki gerekli yöntemleri uygulayarak kuruttuğumuz halılarınızı temiz bir şekilde müşterilerimize geri iletmek için paketlenip güvenilir bir şekilde ve güler yüzlülükle servis aracımızla tarafınıza iletilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı