Bağcılar Bakırköy ve Güngören Overlok

Zeynep halı yıkama olarak göstermiş olduğumuz üstün hizmet kalitesini Bağcılar, Bakırköy ve Güngören ilçelerine de ulaştırıyoruz. Bu semtlerde oturan müşterilerimizin halıları bizler için önemli bir yer tutmaktadır.

2010 yılından bu zaman edindiğiniz tecrübeleri kullanarak sizlere daha kaliteli hizmet sunuyoruz. Overlok işlemi de hizmetlerimiz arasındadır. Halınızı yıkatmak istediniz ve kenarlarında oluşan sökülmeleri düzelttirmek istiyorsunuz. Zeynep halı yıkama ücretsiz olarak kapınıza kadar gelerek halınızı alıyor önce overlok işlemi ile halınızı onarıyor sonrasında halı yıkama işlemlerini tamamlayarak sizlere teslim edilmek üzere halınızı paketliyoruz.

Halılara yapılan dikişler ipliğin yapısına ve kullanıma bağlı olarak zamanla sökülmektedir. Sökülen dikişlerden çıkan iplikler halınızda kötü bir görünüm oluştururken kullanım ömrünü de azaltmaktadır. Fabrikamızda makineler yardımıyla sıra ve çapraz dikişler düzgün şekilde atılarak overlok işleminin kalitesi arttırılmaktadır. Bu sayede halınıza uzun bir süre overlok işlemi uygulamanıza gerek kalmamaktadır.

Zeynep halı yıkama olarak sizler Avrupa yakasının hangi semtinde olursanız olun sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı