Avcılar Yorgan ve Battaniye Yıkama

Vücudunuzun en sık temas ettiği ev tekstil ürünlerinden birisi olan yorgan ve battaniyelerin temizliği sağlık açısından oldukça önemlidir. Üzerinde birçok toz, kir ve ölü derinin bulunduğu bu ürünlerin temizliği artık zor değildir.


İstanbul’da kalitesini göstermiş olan firmamız Avcılar yorgan ve battaniye temizliğinde de kalitesini ortaya koymaktadır. Eşyalarınızı birçok halı yıkama fabrikasının aksine özel makinalar ile yıkamaktayız.


Firmamızda yorgan, yastık ve battaniyelerinizi evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin sisteminde çalışan son teknoloji özel makinelerde yorganların çeşitlerine göre yün, elyaf, silikon, pamuk, battaniye yıkama ve yastık yıkama gibi yorganların çeşidine göre özel programlarda sıcak su ile yıkamaktadır.

Yorgan ve Battaniye Yıkama aşamaları nelerdir?
Cinsi belirlenen yorgan ve battaniyeler özel makinalara yerleştirilerek birçok aşama ile yıkanır. Bu aşamalar; ön yıkama, ana yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden oluşmaktadır.
Ön yıkama işleminde makina otomatik olarak 150 litre su alarak yorgan veya battaniyeleri yaklaşık 20 dakika deterjansız olarak yıkar ve kaba kirleri alır. Çıkan atık su makinadan boşaltılır.
Sonraki aşama olan ana yıkamada ise makine 150 litre suyu almaktadır. Önceden belirlediğimiz ürün cinsine uygun olacak suyun ısı derecesini ve deterjanı ayarlayarak otomatik olarak yıkamaya başlar. Bu işlem yaklaşık olarak 45 dakika devam etmektedir. İşlem sonrasında makine suyunu boşaltır.


Durulama aşamasında yorgan veya battaniyeler bünyesinde bulunan deterjan veya köpüklerden arınması için yaklaşık 25 dakika saf su ile temizlenir. Bu işlem ile eşyalarınızın üzerinde bulunan kalıntılar atılmış olunur.


Son aşama olan sıkma işlemi ise bütün ürünlerin yıkama sonrası olmazsa olmazıdır. Yorgan ve battaniyelerinizin daha hızlı kuruması için yapılır. Bu işlem ile eşyalarınızın suyu %90 oranında sıkılmaktadır. Geriye kalan %10’luk nemi gidermek için ise kurutma odalarına alınır. Derinlemesine temizlenip kuruyan eşyalarınız paketlenerek Avcılar’da 3 gün içerisinde teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı