Avcılar Stor Perde Yıkama

Avcılarda bulunan ev ve iş yerlerinizdeki stor perdeleriniz firmamızda son teknoloji özel sistem makinalar ile özenle yıkanmaktadır. Temizliği son derece zor olan bu perdelerin temizliği artık Zeynep Halı Yıkama firmamız ile zor değil.


Firmamız deneyimli çalışanları ve kaliteli malzemeleri ile Avcılar’da stor perde yıkama alanında da hizmet vermektedir. Stor perde yıkama aşamalarımız birçok aşamadan geçip siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Ancak perdelerinizi yıkatmadan önce firmamızı arayıp randevu almanız tavsiye edilir.

Perde Söküm İşlemi
Perdelerinizi yıkamak için deneyimli ekiplerimiz ev, işyeri ve ofislerinize gelerek perdeleriniz yerinden itina ile sökerek fabrikamıza ücretsiz getirmektedir.

Perde Yıkama İşlemi
Fabrikamıza gelen perdeler cinslerine göre ayrılarak etiketlenmektedir. Bu sayede perdeniz başkasının perdesi ile karışmaz. Sonrasında ise perde kumaşı mekanizmadan çıkartılır. Mekanizmadan ayrılan perdeler fabrikamızda son teknoloji ultra-sonic makinalarda yıkama işlemine alınır. Ekip arkadaşlarımızın özenli davranışı ve malzemelerin kalitesi sayesinde perdeleriniz kesinlikle zarar görmez. Ayrıca perde mekanizmaları da özenle temizlenmektedir.

Durulama İşlemi
Yıkama işleminin ardından perdeler ayrı bir yere alınarak temiz ve bol su ile durulanmaktadır. Bu işlemin ardından perdeler üzerindeki bütün kirin akması amacıyla suda bekletilmektedir.

Havalandırma ve Kurutma
Durulanan perdeler özel mekanizmalar yardımıyla tam açılarak kurutulur. Stor ve zebra perdelerin temizliğinde asla sıkma işlemi uygulanmamaktadır. Çünkü perde kumaşları çok özel olduğu için sıkma sırasında çok kırışır ve zarar görür. Perdeler ilk günkü gibi olması amacıyla kendi halinde doğal yöntemler ile kurutulmaktadır.

Kalite Kontrol
Temizlenip kurutulan perdeler düz bir sehpa yardımı ile montajı tekrar yapılır. Teslim edilmeden önceki son kontrolleri yapılarak paketlenir.

Teslimat ve Montaj
Paketlenen perdeler en geç 3 gün içerisinde ücretsiz olarak dağıtıma çıkar. Dağıtım öncesi müşteri aranarak uygun gün ve saatte teslimat gerçekleşir. Ekiplerimiz, perdeleri ev, ofis ve iş yerlerinize gelerek montajını bizzat yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı