Avcılar Halı Yıkama

Firmamız Avcılar’da koltuk yıkama sektöründe de hizmet vermektedir. Birçok firmadan önde olmak ve yüksek müşteri memnuniyeti için her zaman teknolojiye yatırım yaptık. Fabrikamızda birçok son teknoloji özel makinalar mevcuttur. Üstün leke çıkarıcılarımız ve şampuanlarımız ile koltuklarınızın üzerindeki en inatçı lekeleri bile çıkararak ilk günkü temizliğine kavuşturmaktayız. Koltuklarınız yıpranmadan ve zarar görmeden yıkanmaktadır.

Koltuk yıkama izlemi asla basit bir temizlik işlemi olarak görülmemelidir. Çünkü tecrübeli bir kişi tarafından yapılmadığında leke çıkarma işlemi esnasında koltuğa zarar verebilir. Böyle bir durum karşısında geri dönüş yoktur ve koltuğunuz hızlı bir şekilde deforme olarak yıpranır. Koltuk halı yıkama işleminde profesyonel destek almak her zaman önemlidir. Kaliteli bir koltuk yıkama işlemi ile kirlerden arınmanın yanı sıra koltuğunuzun da kullanma ömrü uzamaktadır.

Zeynep Halı Yıkama şubemizde Avcılar’da koltuk yıkama sektöründe makinalarımız ile profesyonel olarak kaliteli ve uygun fiyata hizmet vermekteyiz.

Koltuk yıkama işleminde son teknoloji koltuk yıkama makineleri ve TSE belgeli kaliteli, hoş kokulu, birinci sınıf doğal temizlik ürünleri kullanmaktayız.

Makinalarımız sayesinde koltuklarınız derinlemesine temizlenir, iyi vakumlanır ve çabuk kurur. Yüksek buhar gücü ve fırçalama fonksiyonu ile zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlar. Aynı zamanda yüksek emiş gücü ile iyi vakumlama yaparak çabuk kurumasını sağlanır. Firmamızda ekip arkadaşlarımız işlerinde profesyonel, deneyimli ve güler yüz ile hizmet vermektedir.

Koltuklarınız kumaşına göre uygun olan yıkama şampuanları ve makinelerde yıkanmaktadır. Bu sayede en inatçı lekeler bile kolaylıkla çıkmaktadır. Örneğin; şeker, yağ, sakız, kan, meyve, çay, kahve, şarap, kola, yemek sosu, boya, ketçap, pas, kireç, yağ, mum, rakı, kalem ve ruj lekesi gibi sık karşılaşılan inatçı zorluklar ile büyük ölçüde başa çıkabilmektedir.
Koltuk yıkama süresi ne kadardır? Bir koltuk takımı yaklaşık 30 ile 50 dakika arasında değişen bir sürede temizlenmektedir. Bu süre koltuğun minderli veya mindersiz olmasına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Koltuklar nasıl yıkanmaktadır?
Yıkama işlemi esnasında uygulanacak işlem koltukların kumaş hassasiyeti dikkate alınarak seçilmektedir. Eğer kumaşta herhangi bir sorun yoksa köpük ve sulu sistem ile yıkama işlemi yapılır. Ardından buharlı temizlik, durulama son aşamada da vakumlama yapılır. Sadece buharlı temizlik işlemi hassasiyet gerektiren koltuklarda uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı