Arnavutköy Yorgan ve Battaniye Yıkama

Zeynep yorgan ve battaniye yıkama Arnavutköy semtinde işine devam ediyor. 2010 yılında kurulan firmamız çevremizde benzer firmaların yaşadığı zorluk ve olumsuzluklardan ders alarak tecrübesine tecrübe kattı. Bunun yanı sıra firmamızda kullanılan özel makinalar ile daha da kaliteli bir işçilik ile temizleme işlemlerimiz başlamaktadır.

Yorgan ve battaniyeleriniz günlük hayatta çok önemli bir yere sahiptir. Yorganlarınızı ve battaniyelerinizi yılın her günü kullanmaktasınız ve bu ürünlerin temizliği son derece önemlidir sıkı sıkıya sarıldığınız yorgan ve battaniyelerinizin toz ve kirleri de sizlere sıkı sıkıya sarılmaktadır. Çocuklarınız için çok önemli olan erken sağlık döneminde özellikle yorgan ve battaniye temizliğine önem göstermelisiniz.

Sıradan özelliksiz çamaşır makinelerinde yıkadığınız veya elde yıkadığınız yorganlar ve battaniyeler sizlere tam temizlenmiş olarak geri dönmez ayrıca kullanılan deterjan özelliklerine göre kanserojen kalıntıların dahi kalması mümkündür.

Bizler tam otomatik mükemmel profesyonellikte olan makinalarımız olarak yorgan veya battaniye olarak buna yastıklarınız da dahil evlerinizde günlük kullanımda ki makinalarınızdan farklı olmaktadır. Bizler bu makinaları özenle seçip yorgan ve battaniyelerinizin türüne göre makinalarımız en hassas seçiciliği ile özelliğine uygun yıkama türünü seçerek makinamızda yıkanmaya başlar.

140-160 litre su alan makinalarımız deterjansız ön yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizin kaba kirinden kurtarılır. Sonra uygun deterjan kullanılarak tabi bunda doğaya uygun TSE damgalı olması gerekmektedir.

Yıkama aşamasının bitmesi durumunda tekrar durulama ve sıkma işleminden sonra nemli kalan yorgan ve battaniyeleriniz özel kurutma alanlarımız ile kurutulduktan sonra paketlenir ve müşterilerimizin isteği üzerine evlerine kadar ulaştırılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı