Arnavutköy Koltuk Yıkama

Zeynep halı yıkama olarak koltuklarınızda da hizmet vermekteyiz. 2010 yılından beri gelen tecrübemiz bizlere bu sektörlerde de profesyonel çalışmalarımıza yer verdi.

Koltuk ve çekyat kumaşlarınızda meydana gelen kir ve lekeler müdahale edilmediği sürece zamanla kalıcı bir hal alır. Bu gibi durumlarda koltuk ve çekyat kumaşlarınızı silmek, lekenizi daha az görünür hale getirebilir fakat kir ve lekelerin daha derinlere ilerlemesine de yardımcı olur bu durumda kir ve lekelerin daha da kalıcı olmasına yardım etmiş olursunuz. Bundan ötürü koltuk ve çekyatlarınızın kesinlikle uzman ve profesyonel kadrolar tarafından temizlenmesi, temizleme işleminin de tam otomatik profesyonel makinalar eşliğinde yıkanması gerekmelidir.

Bunların bu kadar gerekli olduğunun nedenini daha iyi anlamak için koltuk yıkama uygulamasını ayrıntılı bir biçimde ayrıntıları ile birlikte ele alalım.

Koltuk yıkama da çok önemli olan bir konu var ise o da deterjan türüdür. Seçilecek deterjan koltuk yıkama uygulamalarında sizin, çocuklarınız ve sevdiklerinizin sağlığı için kimyasal içermeyen ve yıkamadan sonra kalabilecek kimyasal kalıntılardan uzak bir deterjan seçimi yapılmalıdır doğal bir deterjan olması gerekmektedir. Şirketimiz olarak 12-15 profesyonel çalışanlarımız ile koltukta bulunan kirin lekenin durumuna göre kullanılabilecek deterjanın hangisi olduğuna titizlikle bilgisi ve tecrübesi ile karar verebilecek düzeyde olup gerekli olan deterjan kullanımını belirlerler.

Temizlenecek olan kirli bir koltuğun kumaşına uygulanan temizleme işlemin de deterjanlarımızın ucunun hidrofobik olması toz ve kirler ile etkileşim yaparak kir ve tozlara tutunur. Su ile etkileşime giren deterjanın hidrofobik kısmı kirlerin kumaştan ayrılarak suya karışmasını sağlar. Bu yöntemden sonra suya karışmış olan kirlerin alınması için tam otomatik vakum makinası kullanılır. Temiz su verilerek içeriden beklenen kirli su gelmeyene kadar vakumlara devam edilir.

Firmamız olarak kullandığımız ürünlerin doğal ürünlerden oluşmasına dikkat edip koltuklarınızda kalabilecek kimyasal kalıntılardan uzak durmasını sağlarız. Bu titizlik ile birlikte profesyonel kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sağlamak amacı ile bu işe uzun senelerce devam etmekteyiz. Müşterilerimizin sağlığı açısından her türlü zararlı maddelerden materyallerden uzak durmaktayız. Profesyonel kadromuz ile çalışmak isterseniz Zeynep koltuk yıkama firmamıza bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı