Arnavutköy Halı Yıkama

ZeynepHalı olarak halılarımızın en güvenli teslimat ve en temiz olarak ön plana çıktığını profesyonel çalışanlarımızla Arnavutköy ilçemizde sağlıyoruz.

Şirketimiz evinizde iş ortamınızda veya nerede olursanız olun ayağınızın altında olan toz, kir, yağ, çay lekelerini gelişmiş makineleri ile güvenli bir teslimat ve titizlikle 3 günlük süre içinde ücretsiz servis imkanları ile evinizden alıp tekrar evinize güvenli şekilde getirerek hizmetimizden asla ödün vermemeye özen gösteririz.

Müşteri memnuniyeti firmamızın en önemli hedefi olmuştur. Şirketimiz 2010 yılından bu yana oluşturduğu profesyonel kadrolar ile yıllarca müşterilerimizin memnuniyetiyle övünmektedir. Tam otomatik makinalarımız ile halılarımızı en ince ayrıntısına kadar ince eleyip sık dokuyarak yıllarca bu sektörde başarı ile devam etmekteyiz.

Arnavutköy halı yıkama halılarınızı zararlı kimyasal maddelerden koruyarak çamaşır suyundan uzak durup halılarınızı zararlı etkenlerden uzak tutar. Onun yerine maliyetli fakat zararsız olan halılarınıza zarar vermeyecek ürünlerden yararlanıp kaliteli bir halı yıkama imkânı sağlıyoruz.

Çamaşır suyu ve kanserojen madde kullanılarak yıkanan halılarınızın yıpranma renk atma gibi sorunlarla karşılaşılabilir biz bu yöntemlerden uzak durarak verdiğimiz hizmetten dolayı müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak bizim için de çok önemlidir.

Arnavutköy halı yıkamada kapalı kurutma alanına sahibiz. Aldığımız halılarınızı kapalı kurutma alanlarımız ile zararlı dış etkenlerden koruyarak şirketimizin ismini diğer şirketlerden önde götürme yolunda önemli bir adım atarız. Bunun dışında standart halı yıkama firmaları halılarınızı yolda, kaldırımlarda hijyenin eksik olduğu yerlerde kurutarak halılarınızın tozdan arınmalarına yardımcı olamaz.

Halı yıkama hizmetimizde çok fazla hassas uygulamalar kullanırız. Bu uygulamalar halılarınızın hijyenik koşullarda yıkanması bunların öncesinde tozdan arındırma işlemleri (bu uygulamalar farklı ortamlarda yapılıp müşterilerimizin sağlığını korumaktayız) halı yıkama uygulamalarında halılarınızı sadece üst tarafından değil alt tarafından da temizleyip yıkayıp özel makineler ile özel uygulamalarımız ile, toz çırpma kurutma uygulamaları ile halınızın özenle paketlenip sizlere iletiminden en ufak detaylarını düşünerek hareket ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı